Michał Tomasik

Michał Tomasik

video
dodano: 2018-06-28 18:48 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Sercem Młodych Wilków jest zawsze 'wilczy weekend', w trakcie którego wszyscy zjeżdżają się, by zarejestrować najważniejsze elementy akcji - cyphery, wywiady, zdjęcia, a przede wszystkim wspólny numer i klip.
Zajrzyjmy więc na pracowity weekendowy plan, w trakcie którego cała 12-tka zebrała się na 3 dni w Warszawie. Sami sprawdźcie jak przebiegały prace, a także integracyjne aftery...  Premiera płyty już jutro, jutro także spotkanie premierowe i release party!

dodano: 2018-06-21 19:43 przez: Mateusz Natali (komentarze: 13)

Popkiller Młode Wilki 6 - Nic za darmo / Piramida (prod. Jacon)

Pierwszy dzień lata, ostatni dzień szkoły... i dzień najważniejszego sprawdzianu dla tegorocznych Młodych Wilków. Najciekawsze nowe twarze na polskiej hip-hopowej scenie, łączony teledysk do utworów "Nic za darmo" i "Piramida" oraz kolaż muzycznych barw jaki ciężko uświadczyć na co dzień. Najstarszego i najmłodszego z tegorocznych uczestników dzieli 15 lat, a ich stylówki oraz podejmowaną tematykę... dzieli jeszcze więcej.
video
dodano: 2018-06-08 15:11 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Sylwetki znane, więc ruszamy z kolejnymi elementami! Dziś ciąg dalszy Roundtable'owej rozmowy... Tym razem jak cała edycja osadzonej w szkolnej scenerii, a nasza klasa rozgadała się w 3 częściach, gdzie każda dotyka innego tematu. Cz.2 to rozważania o tym, czym jest sukces w muzyce i jak do niego dojść.

video
dodano: 2018-06-05 17:34 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Sylwetki znane, więc ruszamy z kolejnymi elementami! Zanim odpalimy Cyphery pora na pierwszy Roundtable. Czyli element, który w ubiegłym roku przyjęliście z entuzjazmem i sporym zainteresowaniem. Tym razem jak cała edycja osadzony w szkolnej scenerii, a nasza klasa rozgadała się w 3 częściach, gdzie każda dotyka innego tematu. Na początek wrażenia z samego wilczego weekendu.

video
dodano: 2018-05-30 12:11 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Zanim poznamy 9 Wilka sprawdźcie co w Rentgenie miał do powiedzenia Michał Tomasik!

video
dodano: 2018-05-29 17:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 5)

Michał Tomasik ('90) – zawieszony między rapem a jazzem, za mikrofonem od ponad dekady, mając na koncie wiele projektów solowych, jak i w duetach. Prawdziwy człowiek orkiestra - raper, wokalista, producent, multi-instrumentalista, u którego rozbudowane i czerpiące z wielu gatunków brzmienie łączy się z niebanalną i dopracowaną treścią.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2017-05-25 17:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 3)

Z muzyką Michała Tomasika aka T.O.M.S.-a miałem przyjemność zapoznać się bardziej przy okazji wypuszczonego dwa lata temu "Hold That Thought". Sam raper zaś miał już wcześniej jakieś muzyczne dokonania, aczkolwiek wśród odbiorców poszukujących nieco bardziej ambitniejszego podejścia do dźwięków właśnie wspomniany wcześniej materiał odbił się echem. Niestety tylko echem, bez żadnego przymiotnika, a szkoda - w szeroko rozumianym podziemiu Michał prezentuje zupełnie inną muzyczną jakość aniżeli znamienita większość raperów. Wydaje mi się, że on sam nie do końca czuje się artystą stricte hip-hopowym. Powiem więcej - wrzucenie go do jednego worka z typami gubiącymi po drodze flow, nie mającymi szans na realny progres warsztatu czy charakteryzujących się tekstową miałkością, byłoby zbrodnią. Możecie mówić, że to za duże słowa, jednakże włączcie sobie "Save It For Yourself" i z całą pewnością, używając podobnych określeń, odniesiecie się do twórczości typa, który z marszu powinien ze swoimi umiejętnościami wbić się do głównego nurtu.

dodano: 2017-05-24 17:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Superlativez prezentuje kolejny po "Your World" singiel z nadchodzącej płyty "Save It For Yourself", Michała Tomasika. "Adulthood" z gościnnym udziałem Emena jest trzecim utworem z płyty. Za produkcję numeru, tak jak i całej płyty odpowiedzialny jest Michał Tomasik. Premiera wydawnictwa odbędzie się 30 maja. Wciąż istnieje możliwość zamówienia LIMITOWANEGO PREORDERU, do którego dołączony zostanie mixtape Michała, "Hold That Thought". Singiel znajdziecie w rozwinięciu.

dodano: 2017-05-10 17:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 3)

Superlativez z przyjemnością prezentuje klip do utworu „Your World”, zapowiadającego płytę „Save It For Yourself” Michała Tomasika. Jednocześnie, wraz z singlem wystartował PREORDER, który można zamawiać w sklepie na stronie. Do każdego zamówienia bonusowo dołączony zostanie poprzedni projekt Michała, mixtape „Hold That Thought”, który wcześniej nie doczekał się wersji fizycznej. Premiera wydawnictwa odbędzie się 30 maja. W rozwinięciu znajdziecie tracklistę, link do preorderu oraz klipu.

dodano: 2017-01-26 20:25 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

W od jakiegoś dłuższego czasu rzeczy od Superlativez kilkukrotnie lądowały na Popkillerze. Jedne były lepsze, innie nieco słabsze, ale to 2017 rok rozpoczynają informacją będącą podziemną bombą.