Fonope "Nieistotne" (prod. Sherlock) - teledysk

video
dodano: 2014-08-28 18:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 4)

FONOPE - NIEISTOTNE (prod. SHERLOCK) [VIDEO]

Przedstawiamy najnowszy klip młodego MC z Wrocławia Fonope do kawałka "Nieistotne" na bicie Sherlocka. Teledysk zapowiada nadchodzące solo rapera, o któym jednak póki co szerszych informacji brak. Za zdjęcia i montaż odpowiada Wojciech Gajek.

FONOPE - NIEISTOTNE (prod. SHERLOCK) [VIDEO]

Tagi: 

abcd
serio?
kej
mniej płaczu panie "raper"
kjfsajfks
Ogólnie kurwa trochę szkoda, że akurat taki kawałek jako singiel wjebał, gdybym nie kojarzył go z EP[2014] to pomyślałbym, że to gay rap. W sumie to trochę gay rap. Obczajcie sobie Challenge Accepted rozpierdol z pod ręki tego gościa W tym naszym polskim rapowym środowisku na wjazd do gry raczej nie pasuje kawałek o miłości i do tego koszula na sobie. Ja tam tego nie hejtuje, ale rozumiem, że ktoś kto o nim wcześniej nie słyszał, może to po minucie zgasić z pytaniem co to kurwa jest. Obczajcie sobie Challenge Accepted.. techniczny sztos w kurwę, pozdro
abcd
bez kitu, wcześniej o nim nie słyszałem i po minucie cisnęło mi się na usta "co to kurwa jest?" tym bardziej, że małolaty z 71 zawsze wchodzili do gry na pełnej kurwie. Mam nadzieję, że jeszcze coś sprawdzę od niego i zmienię zdanie.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>