Sherlock

Sherlock

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-04-18 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Sprawdźcie nowy teledysk zapowiadający nadchodzący album Shelleriniego "Mam Się Świetnie". Długo oczekiwany, drugi solowy album Shellera będzie można zamówić w preorderze na vulgarus.pl od 22 kwietnia.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-02-21 21:08 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Sherlock mimo licznych hitów na koncie wciąż nie jest tak popularny, jak by na to zasługiwał. Obecnie pracuje nad swoim autorskim projektem, jednak napotykając na liczne przejścia postanowił podzielić się smutną refleksją odnośnie pozycji producenta w dzisiejszym hip-hopowym świecie...

Tagi:
dodano: 2014-12-30 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

W roku 2014 nawet jeśli nie słyszeliście sporo o nim, to słyszeliście sporo od niego - SherlOck to jeden z tych producentów, którzy nie pchają się przed szereg aferami, lecz konsekwentnie serwują nam mocarne podkłady. W mijających 12 miesiącach odpowiadał m.in. za "Trze'a było" Mesa, stał też za numerami Gedza, KęKę czy Pyskatego. Sprawdźcie jak podsumowuje udany dla siebie rok, w którym otrzymał 5 złotych płyt oraz jedną platynową.

Tagi:
video
dodano: 2014-08-28 18:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 4)

FONOPE - NIEISTOTNE (prod. SHERLOCK) [VIDEO]

Przedstawiamy najnowszy klip młodego MC z Wrocławia Fonope do kawałka "Nieistotne" na bicie Sherlocka. Teledysk zapowiada nadchodzące solo rapera, o któym jednak póki co szerszych informacji brak. Za zdjęcia i montaż odpowiada Wojciech Gajek.

Tagi:
recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-07-23 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 9)

Już w piątek na półki sklepowe w Polsce trafi debiutancki album 2Stego, znanego z formacji TłustyKot i z blendów, które zrobiły furorę w polskim internecie. "Puzzle" to album zupełnie inny niż wszystko co dotąd mogliśmy usłyszeć od warszawskiego rapera i producenta, a zarazem w logiczny sposób zamykający pewien etap jego muzycznej drogi. Jednocześnie wiadomo, że "Puzzle" zaczynają coś nowego, nie tylko ze względu na fakt, że wydało to UrbanRec, ale przede wszystkim dlatego, że 2Sty jako jeden z najbardziej czujących nowe trendy raperów w Polsce za chwilę prawdopodobnie przesiądzie się na kompletnie inne produkcje.

"Puzzle" to album na samplowanych bitach, w większości w niezbyt wyszukanych, ale wystarczająco bujających tempach. To płyta, gdzie możemy usłyszeć zarówno wersy o tym "jak jest dostać bełtem w niedzielę o 12" jak i zupełnie trzeźwe, przytomne refleksje i wnioski wysnute z własnych doświadczeń. To bardzo dobry krążek i jak dotąd jeden z poważniejszych kandydatów do debiutu roku.

dodano: 2013-06-29 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 5)

Oto wydarzenie dla wszystkich miłośników West Coastu w Polsce! Już 6 lipca w poznańskim klubie "u Bazyla" odbędzie się koncertowo-imprezowy event "West Fest", którym rozpoczniemy okres wakacyjny w iście kalifornijskim klimacie.

dodano: 2013-05-31 15:13 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Kali i Paluch nadchodzą z albumem "Milion Dróg Do Śmierci", który ukaże się 8 czerwca a czwartym singlem jest paradoksalnie numer... "Nieśmiertelni". Lekko, refleksyjnie, na bicie Sherlocka. To ostatni numer, który poznamy przed premierą całości.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-02-08 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

SherlOck Remix Project Zapowiedź

"SherlOck Remix Project, to próba zmierzenia się z acapellami najbardziej znanych i cenionych raperów w Polsce, w większości z takimi, których nigdzie nie znajdziesz w sieci, a które dostałem od samych twórców. Począwszy od 11 lutego, czyli już od poniedziałku, postaram się udowodnić Wam jak wielki wpływ na odbiór kawałka może mieć bit i jak można znane utwory wywrócić do góry nogami i dać im zupełnie nowe życie. W pierwszej kolejności zmierzę się z tym, który ma „Pasję"..." - pisze uznany już producent SherlOck a my czekamy na efekty.

Tagi:
video
dodano: 2012-12-25 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Roach/SherlOck - Ogień [oficjalny teledysk]

"Prezentujemy teledysk do premierowego utworu "Ogień", zwiastującego nadchodzący, niezatytułowany jeszcze album duetu Roach/SherlOck! Więcej na temat nowego materiału zdradzimy krótko po Nowym Roku. Klip nagraliśmy na pół-spontanie w dwa jesienne wieczory, ciesząc się ostatnimi chwilami tegorocznego czarnego asfaltu, pełnym bakiem benzyny, oraz zmieniarką CD wypełnioną dobrą muzyką." - pisze Roach a my zapraszamy do sprawdzenia.

Tagi:
video
dodano: 2012-07-14 20:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 1)
W ostatniej części mojej pogawędki z reprezentantami trójmiasta wyczerpiemy do końca temat kontrowersji, jakie wywołał numer "Mission Impossible" - oprócz tego dowiecie się również, których wykonawców Roach lubi słuchać na co dzień oraz jacy producenci wywarli największy wpływ na twórczość SherlOck'a. Na sam koniec chłopaki opowiedzą także o ich następnym wspólnym krążku a SherlOck uchyli rąbka tajemnicy odnośnie przygotowywanej przez niego autorskiej płyty producenckiej!

Zapraszam i nie zapomnijcie o jutrzejszej premierze klipu "Na Stu Szprychach" - tylko na łamach Popkillera!
Tagi:
video
dodano: 2012-07-13 21:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 3)
Nie wyczerpawszy do końca tematu poprzednim wywiadem, umówiliśmy się razem z Roach'em na 45-minutową "dogrywkę", tym razem w poszerzonym składzie. Dołączył do nas również SherlOck a cała akcja miała miejsce 14 kwietnia w mieście stołecznym Warszawa, gdzie chłopaki zaczęli zdjęcia do drugiego teledysku, promującego płytę "Trójmiejski Funk".
Jako, że klip "Na Stu Szprychach" jest już gotowy i jego ekskluzywna premiera odbędzie się w niedzielę na łamach popkillera, dajemy wam dzisiaj jako teaser zapis pierwszej części naszej rozmowy.
Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2011-06-22 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)
Według tego co powiedział Miuosh, dokładnie dziś mija dekada od powstania zespołu Projektor. "Miraż" w zdecydowanej większości wyprodukowany przez Rahima zrobił spore zamieszanie, a promocję utrudnił fakt wyjazdu Puqa za granicę.

Dziś, po dziesięciu latach dostajemy "ReMiraż" czyli płytę z remixami różnych autorów, którzy postanowili zmierzyć się z kawałkami z debiutu śląskiego duetu. Całość możecie sprawdzić u nas!