Roach & SherlOck "Popkiller vs. Roach & SherlOck" - videowywiad cz. 3

Nie wyczerpawszy do końca tematu poprzednim wywiadem, umówiliśmy się razem z Roach'em na 45-minutową "dogrywkę", tym razem w poszerzonym składzie. Dołączył do nas również SherlOck a cała akcja miała miejsce 14 kwietnia w mieście stołecznym Warszawa, gdzie chłopaki zaczęli zdjęcia do drugiego teledysku, promującego płytę "Trójmiejski Funk".
Jako, że klip "Na Stu Szprychach" jest już gotowy i jego ekskluzywna premiera odbędzie się w niedzielę na łamach popkillera, dajemy wam dzisiaj jako teaser zapis pierwszej części naszej rozmowy.
Dowiecie się z niej m.in. co działo się na planie teledysku "Na Stu Szprychach", jak układała się współpraca na linii Roach - SherlOck, czy są w trójmieście jacyś inni west coast'owcy i jak wyglądają relacje chłopaków z resztą lokalnej sceny. Poznacie także genezę utworów "Czarny Mercedes" i "Postaw Kołnierz" a SherlOck opowie wam o różnicach między polskimi a amerykańskimi raperami.
Poruszymy też temat kondycji rodzimego hip-hopu a Roach wyjawi nam, co skłoniło go do napisania kawałka "Mission Impossible"
...


Rozmawiał: Paweł Miedzielec
Montaż: Be-emedia.comTagi: 

ds
Czekam na ciąg dalszy. Świetny wywiad.
Anonim
spoko prowadzacy ! ;)
Wojtas
Świetny wywiad, osoby biorące w nim udział znają się na rzeczy. Roach i SherlOck są czarni, m.in. to ich odróżnia od polskich hip hopowców, że nie mówią DOKTOR DRE. Nauczcie się to w końcu wymawiać! http://www.youtube.com/watch?v=nz7zk4O5ti4 w utworze Can't C Me, Tupac mówi Dr. Dre all Day! rymuje się...

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>