"West Fest" – impreza i wspólny koncert Roach/SherlOck + Projekt West w Poznaniu!

Miejsce: 

Święty Wojciech 28, Poznań

Data: 

2013-07-06 20:00

Oto wydarzenie dla wszystkich miłośników West Coastu w Polsce! Już 6 lipca w poznańskim klubie "u Bazyla" odbędzie się koncertowo-imprezowy event "West Fest", którym rozpoczniemy okres wakacyjny w iście kalifornijskim klimacie.

Tego dnia na scenie zaprezentuje się wam m.in. duet Roach/SherlOck, którzy zagrają dla was ich dobrze przyjęty album "Trójmiejski Funk" oraz świeże numery z nadchodzącego materiału, który stanowić będzie EP "Impala Music" oraz nowe, pełnoprawne LP. Gdyński mc ma już na swoim koncie współpracę z takimi legendami zachodniego wybrzeża jak King T, Kokane czy Knoc-Turn'al a na jego kolejnych projektach można się spodziewać następnych głośnych nazwisk z Kalifornii.
Oprócz tego, z premierowym koncertem wystąpi również ekipa Projekt West, w skład której wchodzą m.in. W.B.U & SynTejZiemi, Hary/Green Team, Michu, WdoPdoS, Ognik Representa oraz Bez Dygresji. Zagrają oni numery z wydanej w maju przez RPS Enterteyment płyty "Wolumin Pierwszy" a także poboczne kawałki ze starszych wydawnictw.
Oprócz tego, zaprezentują się też inni reprezentanci Wielkopolski, którzy także tworzą swoją muzykę w oparciu o ciepłe, kalifornijskie standardy. Będą to ABe (Poznań) z krążkiem "Poziom 4" oraz grupa Ha5 z Konina, znana m.in. ze współpracy z Shade Sheistem przy okazji nagrywania albumu "Zdążyć Przed Zachodem".

Po części koncertowej, planowane jest także "West Coast Afterparty", na którym Mietek oraz DJ GWR zaprezentują wam całą muzyczną historię zachodniego wybrzeża - od pionierskich kawałków, przez g-funkowe klasyki aż po współczesną nową erę. Starannie wyselekcjonowane numery z prywatnego archiwum z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagających fanów tego gatunku bez podziału na mainstream i underground.

Startujemy o godzinie 20:00 - wstęp 15 zł. Zapraszamy!

DATA: 06.07.2013
MIEJSCE: Klub u Bazyla, Święty Wojciech 28, 61-749 Poznań
START: 20:00
WJAZD: 15 zł

WYDARZENIE NA FB: https://www.facebook.com/events/1386909478187451

Kerem
Komentarz został usunięty przez moderatora.
Natan
Komentarz został usunięty przez moderatora.
Corayma
Komentarz został usunięty przez moderatora.
Matilda
Komentarz został usunięty przez moderatora.
Kaycie
Komentarz został usunięty przez moderatora.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>