ZeroJeden

ZeroJeden

video
dodano: 2015-03-27 11:00 przez: OnestPromo (komentarze: 2)

Kleryk Adam Bilski x ZeroJeden - Dzięki Bogu i...

Onest Promo prezentuje efekt współpracy Kleryka Adama Bilskiego - inicjatora spotu powołaniowego, który odbił się szerokim echem w mediach i internecie, oraz chełmskiego producenta ZeroJeden - 1/3 ekipy Ganz Egal, który współpracował dotychczas z takimi asami jak Ad.M.a, 2sty, HuczuHucz, Jimmy Kiss, Smooth Poet czy duetem Tymin / Peus.

dodano: 2013-10-10 16:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 0)

Agencja promocji Onest Promo wypuściła na serwery pierwszy odcinek ciekawej inicjatywy, w której mogą wziąć udział wszyscy utalentowani producenci. Na czym polega pomysł? Flip That Shit to seria, której każdy sezon będzie się składać z 12 epizodów. W każdym odcinku usłyszycie trzech producentów, którzy wezmą na warsztat jeden sampel i wyrzeźbią z nich trzy różne bity. W pierwszej części usłyszycie kolejno ZeroJeden, Ambeatnego oraz The Konkretz.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-07-23 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 9)

Już w piątek na półki sklepowe w Polsce trafi debiutancki album 2Stego, znanego z formacji TłustyKot i z blendów, które zrobiły furorę w polskim internecie. "Puzzle" to album zupełnie inny niż wszystko co dotąd mogliśmy usłyszeć od warszawskiego rapera i producenta, a zarazem w logiczny sposób zamykający pewien etap jego muzycznej drogi. Jednocześnie wiadomo, że "Puzzle" zaczynają coś nowego, nie tylko ze względu na fakt, że wydało to UrbanRec, ale przede wszystkim dlatego, że 2Sty jako jeden z najbardziej czujących nowe trendy raperów w Polsce za chwilę prawdopodobnie przesiądzie się na kompletnie inne produkcje.

"Puzzle" to album na samplowanych bitach, w większości w niezbyt wyszukanych, ale wystarczająco bujających tempach. To płyta, gdzie możemy usłyszeć zarówno wersy o tym "jak jest dostać bełtem w niedzielę o 12" jak i zupełnie trzeźwe, przytomne refleksje i wnioski wysnute z własnych doświadczeń. To bardzo dobry krążek i jak dotąd jeden z poważniejszych kandydatów do debiutu roku.