Dj Klasyk

Dj Klasyk

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-07-23 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 9)

Już w piątek na półki sklepowe w Polsce trafi debiutancki album 2Stego, znanego z formacji TłustyKot i z blendów, które zrobiły furorę w polskim internecie. "Puzzle" to album zupełnie inny niż wszystko co dotąd mogliśmy usłyszeć od warszawskiego rapera i producenta, a zarazem w logiczny sposób zamykający pewien etap jego muzycznej drogi. Jednocześnie wiadomo, że "Puzzle" zaczynają coś nowego, nie tylko ze względu na fakt, że wydało to UrbanRec, ale przede wszystkim dlatego, że 2Sty jako jeden z najbardziej czujących nowe trendy raperów w Polsce za chwilę prawdopodobnie przesiądzie się na kompletnie inne produkcje.

"Puzzle" to album na samplowanych bitach, w większości w niezbyt wyszukanych, ale wystarczająco bujających tempach. To płyta, gdzie możemy usłyszeć zarówno wersy o tym "jak jest dostać bełtem w niedzielę o 12" jak i zupełnie trzeźwe, przytomne refleksje i wnioski wysnute z własnych doświadczeń. To bardzo dobry krążek i jak dotąd jeden z poważniejszych kandydatów do debiutu roku.

dodano: 2013-05-04 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

"Już słyszę i widzę te potoki komentarzy, hejtów i posądzeń o populizm. Nie interere mnie to. Nie jestem politycznym raperem, ale od pewnego czasu wzbierała we mnie żółć, gdy obserwowałem polski sejm, społeczeństwo i nas samych. Ten numer to rzyg, najprawdopodobniej jednorazowy. Nie chodzi mi w tym kawałku o piętnowanie akurat TYCH ludzi. Na dobrą sprawę taki track mógłby mieć sto zwrotek. Ulewa jako oczyszczenie. Moknijmy" - tak o swoim nowym solowym tracku napisał sam Cira. Jak widzicie po grafice obok, numer promuje nadchodzący album z Hukosem zatytułowany "Głodni Z Natury" i znajdzie się na jego trackliście. Płyta ukaże się 21 czerwca.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-02-27 19:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

Niedawno prezentowaliśmy wam spontan Karwan i Krankza. Raper z Ostrołęki kilka dni później dostarcza nam nowy kawałek. Zobrazowany świetną grafiką Forina, którą widzicie obok numer, to wspólne dzieło Karwana, Emasa, Emilii, Quiza i DJ'a Klasyka. Jak błyszczą diamenty z boiska możecie sprawdzić w rozwinięciu. Zdecydowanie warto.

video
dodano: 2012-12-26 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Tymin, Leh, Diset, Peus, Geno, Duchu, Enson, Damian Budzyński, DJ Klasyk - ZRM (prod. Eigus)[VIDEO]

Na koniec świątecznego okresu dostajemy oparty na ciekawym patencie i metaforze podziemny posse-cut o "Złośliwości Rzeczy Martwych". Sprawdźcie sami co na ten temat mają do powiedzenia młode koty z całego kraju.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-01-30 21:30 przez: Jędrzej Cebulski (komentarze: 43)


"Rytm Serca to utwór, który powstał w ramach akcji Aptaun Support mającej na celu promowanie nieodkrytych dotąd na szerszą skalę talentów.

W wyprodukowanym przez 2stego i TMKBeatz numerze udział wzięli: Dj Klasyk, KęKę, Dj Who?list, Żyt Toster, Karwan, 2sty, DJ ACE, Bartox, Diset, Dj NoOne, Beeres, Dj Noriz, EMAS i Dj Fejm."

Tyle info prasowe. A wam jak podchodzi aptaunowy posse-cut?