Emilia

Emilia

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-04-25 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Lewa pięść od serca w górę dla rapu! Pal6 Nagrania prezentuje "Zdmuchnij kurz" / "#tylewygrać", kolejny singiel zapowiadający album Lilu - "Outro". Szczegóły dotyczące premiery płyty wkrótce. Refren w pierwszym utworze zaśpiewali wokaliści lubelskiego zespołu Chonabibe na bicie Kazzama a w drugim w refrenie pojawiła się niezastąpiona Emilia a wyprodukował go Dj Creon. Pierwsza część klipu została nakręcona w Kokkino Nero w Grecji, druga na Śląsku.

dodano: 2014-05-31 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

W sieci ukazał się pierwszy singiel zwiastujący wspólny mixtape Eskaubeia i DJa DBT "Coraz Trudniej". W tytułowym utworze refren zaśpiewała Emilia, a dodatkowe chórki dograła Lilu. Mixtape ukaże się na początku czerwca, najpierw w wersji cyfrowej, a później fizycznej nakładem Pal 6 Nagrania. Znajdą się na nim wersy Eskaubeia zarapowane na newschoolowych instrumentalach, w dużej części nawiązujących do twórczości The Weeknd. Gościnnie pojawiają się: Emilia, Kuba Jonkisz i Dziunek (Mango Collective). Całość zmiksował i okrasił cutami DJ DBT. Poniżej odsłuch singla i tracklista płyty.

dodano: 2013-04-04 19:30 przez: Step Records (komentarze: 2)

Okoliczny Element ft. Emilia - Tysiące snów (prod. Spalchemik)

Okoliczny Element prezentuje kolejny teledysk promujący legalny debiut pt. „Kosze Zerwane”. W numerze „Tysiące snów” gościnnie udzieliła się wokalistka Emilia, znana ze współpracy z Lilu. Członkowie zespołu, od zawsze kojarzeni ze specyficznego podejścia do branży muzycznej, tym razem postanowili zrealizować mocno artystyczny i skłaniający do refleksji obraz, bez wsparcia sponsorów z zewnątrz. Za wykonanie teledysku odpowiada Maciek Przygoda (delaflow.com). 

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-02-27 19:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

Niedawno prezentowaliśmy wam spontan Karwan i Krankza. Raper z Ostrołęki kilka dni później dostarcza nam nowy kawałek. Zobrazowany świetną grafiką Forina, którą widzicie obok numer, to wspólne dzieło Karwana, Emasa, Emilii, Quiza i DJ'a Klasyka. Jak błyszczą diamenty z boiska możecie sprawdzić w rozwinięciu. Zdecydowanie warto.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2012-02-04 20:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 17)
Odkąd powstał Popkiller robiliśmy wszystko, żeby wyznacznikiem obecności artystów na naszej stronie był poziom artystyczny, który reprezentują. "Co Biały Ma Czarnego" to mixtape, który podobnie jak wiele innych, rewelacyjnych, a czasami nawet rewolucyjnych projektów, nie odbił się tak dużym echem jak powinien. Czemu moim zdaniem powinien? Bo w tym wypadku dwóch MC's i jeden DJ tworzą drużynę, której rap ma w sobie większość cech, które ja w tej muzyce uwielbiam. Ten kto woli rozpatrywać poglądy polityczne raperów zamiast słuchać co naprawdę mają do powiedzenia może w tym miejscu przestać czytać i poszukać sobie kolejnych obiektów do stawiania po drugiej stronie barykady. Dla mnie Nigerzy, pomimo naprawdę licznych różnic światopoglądowych stoją po mojej - hip-hopowej.

W komentarzach doczytałem się (nie polecam), że to goście "nie wiadomo skąd"... Pora odrobić lekcje kochani komentujący. Majkel był aktywny na śląskiej scenie od początku zeszłej dekady, przejechał Polskę wzdłuż i wszerz grając koncerty z najlepszymi i battlując się na wolno. W 2003 roku wydał legal w Blendzie, a po drodze setki razy pokazał, że jest jednym z najlepszych MC w tym kraju. Od dawna mówię, że to moje krajowe top 5, a Niger tylko utwierdził mnie w tym przekonaniu.