Niger

Niger

video
dodano: 2012-02-07 22:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 15)

Zapowiadając wam tydzień z Nigerem, powiedziałem, że w wywiadzie możecie spodziewać się tajemniczego gościa. Dziś nadszedł czas, żeby wam go zaprezentować. Zapraszamy na drugą część obszernego wywiadu z Nadzieją Gliwickiego Rapu...


Tagi:
video
dodano: 2012-02-06 18:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 13)

Przy premierze mixtape'u "Co Biały Ma Czarnego" nie mieliśmy niestety możliwości spotkać się z całą ekipą "trzech nigerów", ale nic straconego... Podczas "przemierzania całego kraju" nie trudno przecież trafić na jego stolicę. Przy okazji wizyty w Warszawie najbardziej doświadczonego członka zespołu - Majkela, spotkaliśmy się z nim, żeby pogadać trochę na temat mixtape'u i nie tylko.

Zapraszamy was na pierwszą część videowywiadu z naszym artystą tygodnia!

Tagi:
recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2012-02-04 20:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 17)
Odkąd powstał Popkiller robiliśmy wszystko, żeby wyznacznikiem obecności artystów na naszej stronie był poziom artystyczny, który reprezentują. "Co Biały Ma Czarnego" to mixtape, który podobnie jak wiele innych, rewelacyjnych, a czasami nawet rewolucyjnych projektów, nie odbił się tak dużym echem jak powinien. Czemu moim zdaniem powinien? Bo w tym wypadku dwóch MC's i jeden DJ tworzą drużynę, której rap ma w sobie większość cech, które ja w tej muzyce uwielbiam. Ten kto woli rozpatrywać poglądy polityczne raperów zamiast słuchać co naprawdę mają do powiedzenia może w tym miejscu przestać czytać i poszukać sobie kolejnych obiektów do stawiania po drugiej stronie barykady. Dla mnie Nigerzy, pomimo naprawdę licznych różnic światopoglądowych stoją po mojej - hip-hopowej.

W komentarzach doczytałem się (nie polecam), że to goście "nie wiadomo skąd"... Pora odrobić lekcje kochani komentujący. Majkel był aktywny na śląskiej scenie od początku zeszłej dekady, przejechał Polskę wzdłuż i wszerz grając koncerty z najlepszymi i battlując się na wolno. W 2003 roku wydał legal w Blendzie, a po drodze setki razy pokazał, że jest jednym z najlepszych MC w tym kraju. Od dawna mówię, że to moje krajowe top 5, a Niger tylko utwierdził mnie w tym przekonaniu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-12-08 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 18)
Co biały ma czarnego? Biały ma czarnego słuchać! Nowy projekt MaxFloRecords - Niger, w składzie Majkel, Biak i DJ HWR prezentuje nam swój pierwszy singiel ze świeżo upieczonego (choć jeszcze niedostępnego) mixtape'u. W tytułowym numerze "Co Biały Ma Czarnego?" pojawia się reprezentant Szpadyzor Records - Marian Wielkopolski. Jaki jest efekt?