DJ DBT

DJ DBT

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2014-08-05 17:00 przez: Marcin Flint (komentarze: 0)

Jeżeli futbol jest okrutny, to jaki w takim razie jest rap? Jeszcze okrutniejszy. Możesz mieć styl, dryg do koncertów, status weterana, pielęgnowany od lat system wartości, a i tak więcej uwagi poświęcą randomowemu łebkowi z osiedla. Eskaubei wiele razy boleśnie się o tym przekonywał. Ale choć jego nowy mixtape nazywa się „Coraz trudniej”, nie wywiesza białej flagi ani nie zakłada czarnych rękawiczek.

Tagi:
dodano: 2014-07-08 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

„Coraz Trudniej”, to wersy rzeszowskiego rapera Eskaubeia zarapowane w większości na newschoolowych instrumentalach. Wszystko to zmiksowane w całość i oprawione cutami Debeta. Materiał promuje klip do utworu „Nie Wiesz” zrealizowany przez Delta Prim Studio. Poniżej prezentujemy odsłuch całego mixtape'u.

video
dodano: 2014-06-09 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W sieci ukazał się klip do drugiego singla zwiastującego nadchodzący mixtape duetu Eskaubei / DjDBT "Coraz Trudniej". Kawałek "Nie Wiesz" oparty o wokalny sampel z "High for this" The Weeknd poprzedza ukazanie się całego mixtape'u, który swoją premierę będzie miał w przeciągu tygodnia. Autorem klipu jest Patryk Kaflowski (Delta Prim Studio).

Tagi:
dodano: 2014-05-31 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

W sieci ukazał się pierwszy singiel zwiastujący wspólny mixtape Eskaubeia i DJa DBT "Coraz Trudniej". W tytułowym utworze refren zaśpiewała Emilia, a dodatkowe chórki dograła Lilu. Mixtape ukaże się na początku czerwca, najpierw w wersji cyfrowej, a później fizycznej nakładem Pal 6 Nagrania. Znajdą się na nim wersy Eskaubeia zarapowane na newschoolowych instrumentalach, w dużej części nawiązujących do twórczości The Weeknd. Gościnnie pojawiają się: Emilia, Kuba Jonkisz i Dziunek (Mango Collective). Całość zmiksował i okrasił cutami DJ DBT. Poniżej odsłuch singla i tracklista płyty.

video dnia
dodano: 2013-07-12 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)

Tubas Składowski - Każdy feat. Spinache (prod. Brus, gramofony Dj DBT)

Dlaczego: Poprzedni teledysk Tubasa był naszym Video Dnia (odśwież se dzieciaku, bo warto) i z tym nie może być inaczej. Wyprodukowany przez Brusa numer "Kazdy" swoją obecnością wzbogacili Spinache i DJ DBT. Sam kawałek prezentowaliśmy wam w grudniu, a wczoraj na profilu zespołu ukazał się znakomity, profesjonalny i pełen kozackich ujęć teledysk. Dobre?

dodano: 2013-03-15 13:30 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

13 marca swoją premierę miał mixtape "Naturalna Kolej Rzeczy" duetu Lilu & DJ DBT. "Spontaniczny projekt raperki i dj'a, pomysł, który narodził się blisko rok temu i powoli nabierał realnych kształtów w zaciszu domowego studia. Rewelacyjny rap, piękny śpiew, świetna selekcja, dobry mix... I czego chcieć więcej?" - tak o wspólnym projekcie piszą jego autorzy.

video
dodano: 2013-03-11 13:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 2)

Lilu & DjDBT - Naturalna Kolej Rzeczy Mixtape (PREMIERA 13.03.2013)

Mixtape to taśma nagrana przez DJ-a, najczęściej za pomocą dwóch gramofonów i miksera, na której utwory połączone są w jedną całość przy użyciu różnych technik DJ-skich. W gąszczu albumów i materiałów mylnie wydawanych pod hasłem 'mixtape', "Naturalna Kolej Rzeczy" Lilu i DJ-a DBT, to powrót do klasycznego podejścia do tego pojęcia. Dobry rap, piękny śpiew, świetna selekcja - czego chcieć więcej? Premiera już 13 marca.

Tagi:
dodano: 2011-05-19 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)
"Słyszałeś już Chonabibe Soundsystem"? Z pewnością słyszeli Ci, którzy bacznie obserwowali scenę na tegorocznym Warsaw Challenge. Ci z kolei dla których nazwa ta nie mówi zbyt wiele, powinni szybko zainteresować się tematem.

Mózgiem projektu jest Hubert Prygies, znany prawdopodobnie lepiej jako Jahdeck - beatboxer kojarzony głównie z lubelskim składem Al Fatnujah. Obok niego w skład soundsystemu wchodzą Fat Matthew (również z Al Fatnujah), V-Tech, Check All, Positivo, DJ DBT oraz Wojtek Kubica. Jeśli jesteście gotowi na różnorodne, bogate aranżacyjnie, prowadzone przez dwa wokale kompozycje, jesteście w domu. Czemu mixtape trzeba mieć na półce?