Tubas Składowski

Tubas Składowski

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-10-03 17:00 przez: IronMedia (komentarze: 2)

Dostępna jest już najnowsza płyta formacji Tubas Składowski zatytułowana „Nocny”. Zespół udostępnił także kolejny promujący ją klip zrealizowany do utworu „Wdech”. „Wdech” to trzeci singiel promujący najnowsze wydawnictwo zespołu Tubas Składowski. Gościem w utworze jest turntablista i producent Hubert Tas.

kategorie:
dodano: 2017-10-02 11:46 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Tubas Składowski od genialnego hip-hopowego live bandu ewoluował w stronę dojrzałej, jazzowo-elektornicznej i wciąż live-hip-hopowej formacji, czemu daje wyraz na najnowszej płycie. Premiera albumu "Nocny" już 29 września!

 

 - Od wydania naszej pierwszej płyty („Bez konserwantów”, 2014 – przyp. red.) ewoluowaliśmy od hip-hopowego live bandu grającego organiczne rzeczy siedzące mocno w rapowym klimacie, aż do w pełni świadomego zespołu, czerpiącego garściami z przeróżnych muzycznych źródeł – mówi Dominik 'Domek' Masalski – Poszukiwania, chociaż w dalszym ciągu nie skończone, zaowocowały albumem „Nocny”, na którym elektronika miesza się z jazzem, hip-hopowe nawijki ze śpiewanymi partiami, a pozytywny klimat płynący z poprzednich nagrań zastąpiony został nieco mroczniejszym spojrzeniem na współczesną kondycję społeczeństwa, Boga oraz śmierć – dodaje muzyk.

dodano: 2017-09-20 16:00 przez: IronMedia (komentarze: 1)

Tubas Składowski od genialnego hip-hopowego live bandu ewoluował w stronę dojrzałej, jazzowo-elektornicznej i wciąż live-hip-hopowej formacji, czemu daje wyraz na najnowszej płycie. Premiera albumu "Nocny" już 29 września!

video
dodano: 2017-04-03 20:58 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Zespół Tubas Składowski przygotowuje się do wydania swojego nowego albumu pod tytułem "Nocny". Najnowszy klip promujący to wydawnictwo powstał do kawałka "Gotowi do drogi". Na płycie znalazły się brzmienia będące mieszanką jazzu, elektroniki oraz rapu. Zespół chce wydać album dzięki wsparciu fanów za pośrednictwem platformy Wspieram.to.

dodano: 2014-05-23 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W sieci pojawił się darmowy odsłuch albumu "Bez konserwantów" zespołu Tubas Składowski. Album to 14 utworów w głównej mierze opartych o brzmienie żywych instrumentów, z paroma wycieczkami w bardziej syntetyczne dźwięki. Artyści wymieszali na niej zarówno tradycyjny hip hop inspirowany latami 90 tymi, jaki i jazz, soul oraz kilka rockowych akcentów. Na płycie gościnnie udzielają się m.in. Te-Tris, Filip Rudanacja, Spinache, Lilu i Eskaubei. Płyta dostępna do zamówienia jest pod TYM linkiem.

video
dodano: 2014-05-06 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Prezentujemy kolejny klip zespołu Tubas Składowski - tym razem do numeru "Travelers", który wyprodukował Triz, a gościnnie udzielili się Te-Tris, Duże Pe oraz Filip Rudanacja. Film powstał w nieco ponad cztery dni, w warunkach domowych. Dodatkowo uruchomiony został też preorder albumu "Bez konserwantów", który zamówić możecie TUTAJ.

video
dodano: 2014-05-03 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

28 kwietnia premierę miał najnowszy klip zespołu Tubas Składowski, grającego instrumentalny hip-hop. Obrazek do numeru "Yo Yo" stworzony został we współpracy z ekipą Easymonday. Album "Bez konserwantów" swoją premierę będzie miał 9 maja, zaś w przyszłym tygodniu ruszyć ma preorder tego krążka.

dodano: 2014-04-18 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Zespół Tubas Składowski opublikował front okładki, tracklistę wraz z gościnnymi udziałami oraz videopromomix płyty "Bez konserwantów". Jest to siedmioosobowy liveband z Białej Podlaskiej, grający organiczny hip-hop. Album "Bez konserwantów" to 14 utworów w głównej mierze opartych o brzmienie żywych instrumentów, z paroma wycieczkami w bardziej syntetyczne dźwięki. Wymieszany został zarówno tradycyjny hip-hop inspirowany latami 90', jak i jazz, soul oraz rockowe akcenty. Na płycie gościnnie udzielają się szerzej znane postacie zarówno z polskiej sceny hip-hopowej (m.in. Te-Tris, Lilu, Spinache) jak i innych gatunków.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-03-12 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Tubas Składowski - Trip Hop (prod. Spajk)

Tubas Składowski to hip-hopowy liveband, o którym już Wam pisaliśmy. Soczyste, żywe brzmienie i podejście do muzyki "z przymrużeniem oka" z pewnością wyróżnia ich na podziemnej mapie. Jaka jest historia nowego klipu? "5 lutego 2014 r. wyruszyliśmy do jednego ze studiów nagraniowych w zachodniej części kraju, aby zakończyc pracę nad albumem "Bez Konserwantów". Przy okazji odwiedziliśmy kilka ciekawych miejsc oraz kilka serdecznych i niezwykle goscinnych osób. Wyprawa ta zainspirowała nas do napisania tego kawałka."

video dnia
dodano: 2013-07-12 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)

Tubas Składowski - Każdy feat. Spinache (prod. Brus, gramofony Dj DBT)

Dlaczego: Poprzedni teledysk Tubasa był naszym Video Dnia (odśwież se dzieciaku, bo warto) i z tym nie może być inaczej. Wyprodukowany przez Brusa numer "Kazdy" swoją obecnością wzbogacili Spinache i DJ DBT. Sam kawałek prezentowaliśmy wam w grudniu, a wczoraj na profilu zespołu ukazał się znakomity, profesjonalny i pełen kozackich ujęć teledysk. Dobre?

dodano: 2012-10-09 18:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 3)

Tubas Składowski nie jest być może grupą niezwykle popularną (choć ich świetna "Rakieta" latała tu i tam), ale jej potencjał jest cholernie duży i to właśnie na tym powinniśmy się skupić.

Słychać to doskonale w utworze "Każdy", w którym gościnnie pojawił się Spinache, na gramofonach zagrał Dj DBT, a produkcją zajął się Brus. Rzecz dość osobliwa na naszym podwórku, to trzeba sprawdzić.

dodano: 2011-06-23 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 13)


Tubas Składowski - Rakieta (2011)

Dlaczego: Coraz lepiej wygląda sytuacja z polskimi livebandami. Tubas Składowski to formacja z Białej Podlaskiej, grająca rap nasączony funkiem i jazzem. Jest klimat, jest vibe, polecamy odpalić tę rakietę.