Tubas Składowski "Nocny" - premiera już 29 września!

dodano: 2017-09-20 16:00 przez: IronMedia (komentarze: 1)

Tubas Składowski od genialnego hip-hopowego live bandu ewoluował w stronę dojrzałej, jazzowo-elektornicznej i wciąż live-hip-hopowej formacji, czemu daje wyraz na najnowszej płycie. Premiera albumu "Nocny" już 29 września!


 - Od wydania naszej pierwszej płyty („Bez konserwantów”, 2014 – przyp. red.) ewoluowaliśmy od hip-hopowego live bandu grającego organiczne rzeczy siedzące mocno w rapowym klimacie, aż do w pełni świadomego zespołu, czerpiącego garściami z przeróżnych muzycznych źródeł – mówi Dominik 'Domek' Masalski – Poszukiwania, chociaż w dalszym ciągu nie skończone, zaowocowały albumem „Nocny”, na którym elektronika miesza się z jazzem, hip-hopowe nawijki ze śpiewanymi partiami, a pozytywny klimat płynący z poprzednich nagrań zastąpiony został nieco mroczniejszym spojrzeniem na współczesną kondycję społeczeństwa, Boga oraz śmierć – dodaje muzyk.
Płyta „Nocny” promowana jest póki co dwoma singlami:
Tubas Składowski „To miłość” feat. Ras:

Tubas Składowski - To miłość feat. RasTubas Składowski, „Gotowi do drogi”

Tubas Składowski "Gotowi do drogi" feat. Martyna Szczepaniak, Dominik Szczepaniak (MA), Tomek NowakZa miksy i mastering krążka „Nocny” odpowiada Marcin Górny (Studio Splendor i Sława) z zespołu Polucjanci. Wśród zaproszonych na płytę gości znaleźli się zarówno tak uznani muzycy, jak: trębacz jazzowy Tomek Nowak czy turntablista i producent Hubert Tas, jak i wokaliści, czyli znany z zespołu RasmentalismRas, kojarzony głównie z Mama Selita i Polskiego Karate, a ostatnio działający również solowo — Igorilla oraz reprezentacja funkowo-soulowego zespołu MA, w postaci rodzeństwa Martyny Szczepaniak i Dominika Szczepaniaka.
Tubas Składowski, „Nocny” (dokument)

Tubas Składowski - Nocny (Dokument)Więcej:
https://www.facebook.com/tubaskladowski/
https://www.instagram.com/tubas_skladowski/
https://tutubasskladowski.bandcamp.com

.
Testujcie to świeże gowno

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>