Filip Rudanacja

Filip Rudanacja

dodano: 2015-12-12 17:43 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

WBS to legendarna pozycja wśród bitew freestyle'owych, największy turniej północnej Polski i kawal historii - to tam po raz pierwszy zabłysnęli tacy zawodnicy jak Enson czy Mełcin. Już dziś odbędzie się 9 już edycja Wielkiej Bitwy Szczecińskiej, emocji na pewno nie zabraknie, go grono zaproszonych zawodników jest naprawdę mocne. Rozstawieni będą bowiem: Filipek, Mełcin, Bonez, Edzio, Tymi, Feranzo, Szyderca, Jędrzej, Czeski i Roka, a do nich dołączą zawodnicy z eliminacji.

W specjalnym materiale video swoimi wspomnieniami z WBS'em podzieliły się osoby obecne na szczecińskim cyklu od samego początku - Muflon, Flint, Solar, Białas, Filip Rudanacja i Mateusz Natali. Sprawdźcie co mieli do powiedzenia odnośnie starszych edycji, jak i faworytów obecnej.

video
dodano: 2014-05-06 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Prezentujemy kolejny klip zespołu Tubas Składowski - tym razem do numeru "Travelers", który wyprodukował Triz, a gościnnie udzielili się Te-Tris, Duże Pe oraz Filip Rudanacja. Film powstał w nieco ponad cztery dni, w warunkach domowych. Dodatkowo uruchomiony został też preorder albumu "Bez konserwantów", który zamówić możecie TUTAJ.

dodano: 2013-03-26 22:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 11)

Pierwsza edycja rapowego contestu Żywyrap! przygotowanego przez Diil i HempRec odbiła się w środowisku sporym echem i wywołała sporo dyskusji. Konkurs, w którym na scenie w walce o kontrakt prezentowali się młodzi raperzy a oceniali ich Bilon, Peja, WSZ i WdoWA był czymś nowym, nieprzewidywalnym... a o tym, jak wyszedł i czy idea się sprawdziła porozmawialiśmy tuż po finale.

dodano: 2010-12-01 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 20)
Od paru dobrych lat Wielka Bitwa Szczecińska działa i zapewnia emocje. To tam po raz pierwszy szerszej publiczności pokazał się Enson, to tam Białas wygrał chyba pierwszy większy battle.

Już w sobotę odbędzie się kolejna, piąta już edycja. Czego możecie oczekiwać?