Wielka Bitwa Szczecińska 5 - już w sobotę

dodano: 2010-12-01 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 20)
Od paru dobrych lat Wielka Bitwa Szczecińska działa i zapewnia emocje. To tam po raz pierwszy szerszej publiczności pokazał się Enson, to tam Białas wygrał chyba pierwszy większy battle.

Już w sobotę odbędzie się kolejna, piąta już edycja. Czego możecie oczekiwać?
Jury stworzą Muflon, Filip Rudanacja i Orzeu a dodatkowe koncerty zagrają HIFI Banda, Flint i Bisz/Oer/Kay.

Bilety do nabycia w salonie Stoprocent przy al. Piastów 54 w cenie 25PLN, oraz w klubie w dniu koncertu w cenie 35PLN. Impreza odbędzie się w szczecińskim klubie SCK Kontrasty.Zapisy na bitwę należy zgłaszać na mail: wbs5@wp.pl, w mailu należy podać; imię i nazwisko, miasto oraz ksywę.
reklama
gwiazdor
może bośniak z flintem się spotkają , mają wspólnych znajomych :D , będą jakieś filmiki z tej imprezy na popkillerze? licze na edzia , jak i wszyscy po slabym wbw
adrian
bedziecie tam z kamera ?
kogiel
Najdłużej odbywająca sie cykliczna bitwa w Polsce, zara po wbw. 1 edycja- enson wygrał z muflonem 2- pogo z mełcinem 3- białas z solarem 4- tymi z roką.
Olo
Do Pana wyżej - "zara" to sklep z ciuchami wątpliwej jakości. (No do chuja dbajcie o język!:P) Będę i jak dziecko cieszę się na koncert Bisz/Oer/Kay. Szkoda tylko, że kontrasty są takie małe i duszne... Tak, czy siak - lokal będzie płonął! Dziękuję, dobranoc. 5!
a ty Olo
chcesz uczyć jak sie pisze poprawnie a sam nie wiesz kiedy się używa 3-kropka debilu i napewno po 3 kropku nie pisze sie z dużej litery DEBILU
Maks
Nie spinać się chłopaki tylko cieszcie się melanżem. Peace!
Olo
No jeśli chodzi o interpunkcje, to u Ciebie też słabo:D I bez "debili" mi tu, choć doceniam, że napisałeś to wielkimi literami (domyślam się, że z uwagi na wielki szacunek do mnie). Drogi Adminie, czy ktoś tu nie nadużył regulaminu? Święte słowa Maks. A skoro jesteśmy przy sprawach świętych... wybaczam i proszę o wybaczenie. Dziękuję, dobranoc. 5!
Yo
Chlopaki kto tam bedzie w z freestajlerow:>?? prosze o odp, kto bedzie sie batlowal
ziomus
na pewno szczeciniacy czyli roka smoku i tymi
eheheehehehee
w jury brakuje Rufina i Yakuzy
...
mam pytanie do redaktorów. Czy Wy nie możecie dawać informacji o bitwach z troche większym wyprzedzeniem tak żęby niektórzy mogli zdąrzyć uzbierać hajs na wyjazd??????
Aman
Wogóle wiadomo coś na temat, o której się to rozpoczyna ? :)
RAP Szczecin
no o WBS 5 wiadomo było już od ponad miesiąca , trzeba odwiedzać hip - hop .pl forum WBW na którym sam jako pierwszy zamieściłem info I co ja mogę tu powiedzieć (PRZYJEŻDŻAJCIE Z CAŁEJ POLSKI) nie będzie lipy no i nagrywajcie materiały wideo bo na Bitwie o Cynk 3 przepadło kilka dobrych bitew których nikt nie nagrywał !!!
kolos
3-6 na facebook-u napisał że nie bedzie startował a jak inni to nie wiem
Lubusz
I jak kto wygrał?Zna ktos wyniki?
wqew
1 Białas 2 Roka 3 Solar
ander
Białas vs Smoku --> Białas Roka vs Kapsel --> Roka Solar vs Dahu --> Solar Tymi vs Jaca -->Tymi Lechu vs Pszczoła --> Lechu Bonez vs ?? -->Bonez 1/3 Białas vs Lechu -> Białas Solar vs Tymi -> Solar Roka vs Bonez -> Roka finał Białas vs Solar -> Białas Białas vs Roka -> Białas Roka vs Solar -> Roka 1. Białas 2. Roka 3. Solar Najlepsze wali wg. mnie to Roka-Kapsel, Solar z Tymim i Smoku z Białasem.
ander
I jeszcze Lechu-Białas.
C.
Będzie video z tej bitwy ?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>