Krótki Strzał 20: Buczer/Rudi, Fonope/OZM/C.H.T., Neile/B.A.D./Flint, Snajper, 3czwarte Sukcesu, GWK/NNFOF, Radomskie Mocne, Funky Flow...

W dzisiejszym odcinku między innymi singiel promujący wspólny mixtape Buczera i Rudiego, spontan od Fonope i kolejny "Kick" od Neile. Ponadto singiel Snajpera na bicie Donatana czy nowy klip podziemnego FunkyFlow.

"Limit" to drugi singiel promujący darmowe wydawnictwo od Rudiego i Buczera. Jak zapowiadają raperzy, "Rapid Mixtape" powstał z czystej zajawki i będzie całkowicie darmowym projektem.

Spontan od Fonope, OZM i C.H.T. pod instrumentalny numer "Dance for you" SoDrumatika znany z kompilacji Flirtini "Heartbreakes & Promises".

Neile x B.A.D. x Flint - Vademecum [KICK #09]

Koka Beats prezentuje kolejny z "Kicków" od Neile. Tym razem wspiera go mieszkaniec Koszalina B.A.D. oraz Flint.

Sherlock - Definitive

Sherlock - Game Over

SherlOcka znać możecie z wielu produkcji na głośnych albumach, tym razem rzucił dwa numery instrumentalne i mocno odbiegające od hip-hopowej stylistyki.

Snajper feat. Franek, Grem - "Mam to w genach" (prod. Donatan, gramofony HDD Cut)

Klip do "Mam to w genach" promuje album Snajpera "Wróg u bram", który swoją premierę miał 14 lipca. Gościnnie Franek i Grem, na bicie Donatan.

3czwarte sukcesu - Gdy nadejdzie koniec

Znany ze współpracy z takimi artystami jak Peja, Mam Na Imię Aleksander czy Żyt Toster zespół 3czwarte Sukcesu z nowym numerem zatytułowanym "Gdy nadejdzie koniec". Na bicie TheDrumaholikz.

GWK/NNFOF - Standard ft. Dj Ace

Grzybek, Witek i Kędzior na bicie No Name Full Of Fame.

Małpa DNS feat. Pieluchowsky - Silver Haze prod. Dj Chrome

Dwa tygodnie temu miejsce miała premiera klipu Pieluchowsky'ego "Puls", dzisiaj dostaliśmy od niego obrazek, w którym w roli gościa pokazuje nam się w odsłonie newschoolowej, udzielając się na płytę Małpy DNS (Rapera z Lubaczowa) gdzie za większość produkcji odpowiedzialny będzie DJ Chrom.

RΔDOMSKIE MOCNE - Kły

Kolejny udostępniony do sieci singiel Żołnierza promujący projekt "Radomskie Mocne".

FunkyFlow - Belka & Sikorski (MelinaHeadShot)

Najnowsze video białostockiego zespołu FunkyFlow do numeru "Belka & Sikorski", wchodzącego w część serii "MelinaHeadShot". Kawałek to nihilistyczna, gorzka, dosadna obserwacja rzeczywistości.

reklama

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>