NNFOF

NNFOF

kategorie:
dodano: 2016-01-02 08:48 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

No Name Full Of Fame po ponad trzech latach od premiery swojego debiutanckiego albumu, wracają z kolejnym krążkiem. Płyta pt. "No Name Fuck The Fame" to niebanalne połączenie mocno bijących werbli z ciekawie dobranymi samplami przykurzonymi winylowym trzaskiem. Siwski i Tykshta zaprosili do współpracy plejadę uznanych na scenie raperów oraz młodych i uzdolnionych zawodników.

dodano: 2015-12-28 18:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Duet producencki No Name Full Of Fame prezentuje odsłuch swojego albumu pt. "No Name Fuck The Fame". Płyta ta to niebanalne połączenie mocno bijących werbli z ciekawie dobranymi samplami przykurzonymi winylowym trzaskiem. Siwski i Tykshta zaprosili do współpracy plejadę uznanych na scenie raperów oraz młodych i uzdolnionych zawodników. Na produkcjach NNFOF usłyszymy tym razem takich artystów jak Bonson, LaikIke1, Green, Otsochodzi, Sarius, Pih, Toster, JNR, Oxon, Jeżozwierz, Junes, Hukos, Cira, RakRaczej, PeeRZet, Pyskaty, Revo, Emas, Stillo, Erking, Flojd, EgoTrue, Rover i Jopel. Na płycie znalazło się również miejsce dla płci pięknej - silną reprezentację stanowią Ad.M.a i Justyna Kuśmierczyk. Całość swoimi umiejętnościami ozdobili czołowi polscy dj-e w postaci m.in. DJ Flipa, DJ Ace, DJ Ike, DJ Lema, DJ Noriza, DJ Danka, DJ Te, DJ Vazee, DJ Kaczego, DJ Perca i DJ Roki. Za mix i master odpowiedzialny jest Puzzel.

video
dodano: 2015-12-21 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Duet producencki No Name Full Of Fame prezentuje czwarty singiel promujący ich album pt. "No Name Fuck The Fame". W singlu "Niesmak" swoje zwrotki położyli Żyt Toster, JNR oraz Ad.M.a. Obraz jest dziełem ekipy M.L.FILMZ.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2015-12-19 17:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 2)

Pamiętam gdy w 2012 roku bardzo mocno zajarałem się pierwszą płytą producencką zielonogórskiego duetu NNFOF, choć tak naprawdę ich podkłady poznałem zdecydowanie wcześniej. Kawałki takie jak "Hymn Dzieci Rewolucji", "Prawdziwie I Dobitnie", "Obcy Z Planety Ziemia", a przede wszystkim "Zapomnij O Ulicach" na stałe zagościły w moich głośnikach. O sile obranego przez Siwskiego i Tykshtę stylu stanowi mocnarna perkusja, prezyzyjnie pocięte sample i to, co w tego typu produkcjach uważam za warunek konieczny - cuty i skrecze zaproszonych DJ-ów dopełniające dzieła zniszczenia. Gdziekolwiek na tracklistach odnalazłem tę nazwę składającą się z pięciu liter, siłą rzeczy wiedziałem czego mogę się spodziewać. Tak naprawdę 2015 rok przyniósł nie jedno, a dwa wydawnictwa, w których chłopaki maczali palce - jeśli chodzi o to drugie, mam tu na myśli swoiste "pożegnanie" z wkurwioną wersją Zeusa w ramach "Windy na 5. EP". A wracając do "No Name Fuck The Fame" - nie można odmówić duetowi pierwiastka niezależności, którzy "pierdoląc sławę" i wydawanie krążka w oficjalnym obiegu, zaprosili do współpracy zarówno młodych kotów, jak i starych wyjadaczy polskiej sceny, serwując słuchaczowi frontalne uderzenia wprost na szczękę, która wielokrotnie opada w dół. Bardzo dobra muzyka zawsze obroni się sama.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-12-19 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Ekipa QueQuality wsparła promocyjnie klip Erkinga i duetu producenckiego No Name Full of Fame. „Szkło” to pierwszy singiel z płyty „BLACKOUT”, która ukaże się w 2016 roku. Producenci zadbali o wiele nowatorskich rozwiązań, acz można się również doszukać stylistyki z „Sixpacków” (starszych tytułów ekipy). Tekst stanowi mieszankę świeżych spojrzeń, nowych przemyśleń, odrobiny szczerości, banałów oraz dobrego humoru. Nie zrozumiesz, jeśli nigdy nie poleciałeś za mocno i nie spotkały Cię z tego powodu żadne konsekwencje. Zrozumiesz, jeśli już w czwartek myślisz o piątku i nie wiesz jakim cudem zamienia się on w poniedziałek, a w głowie masz same znaki zapytania - komentuje Erking.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2015-12-11 11:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Duet producencki No Name Full Of Fame prezentuje trzeci singiel promujący ich nadchodzący album pt. "No Name Fuck The Fame". W singlu "Sin City" gościnnie pojawił się Sarius, a całość ubarwił DJ Bulb. Preorder płyty "No Name Fuck The Fame" w limitowanym nakładzie 500 sztuk znajdziecie poniżej. Premiera krążka 21 grudnia.

Tagi:
video
dodano: 2015-11-30 20:44 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Duet producencki No Name Full Of Fame prezentuje drugie video promujące ich nadchodzący album pt. "No Name Fuck The Fame". W singlu "Nierówno pod sufitem" gościnnie pojawili się Oxon i Revo, a całość ubarwił DJ Roka. Mash-up jest dziełem ekipy Improbros. Preorder płyty "No Name Fuck The Fame" w limitowanym nakładzie 500 sztuk znajdziecie poniżej.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2015-11-30 11:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Po klipie do numeru "To Miasto Nienawidzi Nas" z Bonsonem, Greenem i DJ Percem duet producencki No Name Full Of Fame udostępnia tracklistę swojego nadchodzącego albumu. Na płycie usłyszymy m.in. takich zawodników jak LaikIkeOne, Junes, Jeżozwierz, Sarius, Pyskaty, Pih, Oxon, Otsochodzi, JNR czy Ad.M.a.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-11-25 15:15 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Duet producencki No Name Full Of Fame prezentuje pierwszy teledysk promujący ich nadchodzący album pt. "No Name Fuck The Fame". W singlu "To miasto nienawidzi nas" swoje zwrotki położyli Bonson i Green, a całość ubarwił DJ Perc. Obraz jest dziełem ekipy Splot Media. Wraz z premierą klipu wystartował również preorder albumu, który ukaże się na rynku w limitowanym nakładzie 500 egzemplarzy.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-04-11 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

Sprawdźcie nowy teledysk promujący ostatni album Piha "Kino Nocne". Za warstwę muzyczną utworu "Nie Ma Miejsca Jak Dom II" odpowiada duet producencki No Name Full Of Fame. Obraz wyszedł spod ręki Edwarda Grygiańca (InsaneFilm Studio).

Tagi:
dodano: 2014-07-21 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W dzisiejszym odcinku między innymi singiel promujący wspólny mixtape Buczera i Rudiego, spontan od Fonope i kolejny "Kick" od Neile. Ponadto singiel Snajpera na bicie Donatana czy nowy klip podziemnego FunkyFlow.

video
dodano: 2014-05-01 17:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

NNFoF ft. Erking - Teraz

„Teraz" to najnowszy utwór Erkinga wyprodukowany przez duet producencki No Name Full Of Fame. Nagranie promuje składankę Step Records „Rap Najlepszej Marki”.  Skrecze w nagraniu stworzył DJ Te, a zdjęcia zrealizowała ekipa Properspektywa.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-07-05 19:00 przez: Step Records (komentarze: 1)

W sieci ukazał się luźny track zapowiadający kolejny krążek autorstwa NNFoF, zielonogórskiego duetu producenckiego. Gościnnie udzielili się Leh, Oxon oraz  Erking. Cutów udzielił Dj Ace. Tym samym duet producencki NNFoF zasilił szeregi wytwórni Step Records i to właśnie nakładem opolskiego labelu ukaże się ich nadchodzący album.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-12-17 16:15 przez: Anonim (komentarze: 17)

Chada - Gdzie ta ekipa? (prod. NNFoF)

Prezentujemy wam świeżutki teledysk Chady promujący album "Jeden Z Was". Tym razem video zrealizowano do numeru "Gdzie Ta Ekipa" na bicie duetu producenckiego No Name Full Of Fame. Klip przygotowali Infinity Crime Studio.

EDIT: W rozwinięciu znajdziecie info od Step Records dotyczące dalszej promocji "Jeden Z Was", sytuacji w jakiej znalazł się Chada oraz statusu złotej płyty i podejścia wytwórni do tej kwestii.

Tagi:
video
dodano: 2012-11-25 15:24 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

NNFoF "Zapomnij o ulicach" feat HuczuHucz, Erking, Żyt Toster, EMAS ref Stillo wosk: DJ Jarzomb

Dlaczego: Kolejny klip promujący album producencki NNFoF a w nim mocna reprezentacja nowych twarzy rodzimej sceny. Nie zapomnijcie włączyć "play".

Strony