Erking

Erking

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-12-19 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Ekipa QueQuality wsparła promocyjnie klip Erkinga i duetu producenckiego No Name Full of Fame. „Szkło” to pierwszy singiel z płyty „BLACKOUT”, która ukaże się w 2016 roku. Producenci zadbali o wiele nowatorskich rozwiązań, acz można się również doszukać stylistyki z „Sixpacków” (starszych tytułów ekipy). Tekst stanowi mieszankę świeżych spojrzeń, nowych przemyśleń, odrobiny szczerości, banałów oraz dobrego humoru. Nie zrozumiesz, jeśli nigdy nie poleciałeś za mocno i nie spotkały Cię z tego powodu żadne konsekwencje. Zrozumiesz, jeśli już w czwartek myślisz o piątku i nie wiesz jakim cudem zamienia się on w poniedziałek, a w głowie masz same znaki zapytania - komentuje Erking.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-03-27 21:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 4)

"Cham i prostak" to trzeci singiel z nadchodzącej epki Soulpete'a. Gościnnie występują Erking i Dj Te. Singiel promuje projekt zatytułowany "RAW", który możecie zamawiać w preorderze za jedyne 10 zł. Premiera oraz wysyłka "RAW" na początku kwietnia bieżącego roku. Poniżej sprawdzicie także pełną tracklistę epki oraz drugi singiel z Laikike1'em, który wyszedł kilka dni temu.

Tagi:
video
dodano: 2014-05-01 17:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

NNFoF ft. Erking - Teraz

„Teraz" to najnowszy utwór Erkinga wyprodukowany przez duet producencki No Name Full Of Fame. Nagranie promuje składankę Step Records „Rap Najlepszej Marki”.  Skrecze w nagraniu stworzył DJ Te, a zdjęcia zrealizowała ekipa Properspektywa.

Tagi:
video
dodano: 2013-12-17 14:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 5)

Erking / Oneno - Parę kroków

W sieci ukazał się kolejny utwór zwiastujący składankę Step Records. Co ciekawe, autorem kawałka jest Erking, którego do tej pory trudno było kojarzyć z opolskim labelem. Klip powstał do numeru "Parę kroków", który wyprodukował Oneno, natomiast cuty i scratche dograł DJ Te. Po kilkudziesięciokrotnym przesłuchaniu drugiej części "Sixpacka" postanowiliśmy zaproponować Erkingowi luźną formę współpracy. Er od razu podesłał prevkę "Paru kroków". Nie spodziewaliśmy się nawet, iż zamiast surowej, prostej nawijki osadzonej w klasycznej stylistyce otrzymamy coś tak świeżego; jednocześnie niestanowiącego kalki obecnych trendów w USA. Gościnny udział Erkinga na naszej składance narodził się sam z siebie. - mówi Tomasz Siemek, przedstawiciel Step Records.

Tagi:
video
dodano: 2012-11-25 15:24 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

NNFoF "Zapomnij o ulicach" feat HuczuHucz, Erking, Żyt Toster, EMAS ref Stillo wosk: DJ Jarzomb

Dlaczego: Kolejny klip promujący album producencki NNFoF a w nim mocna reprezentacja nowych twarzy rodzimej sceny. Nie zapomnijcie włączyć "play".

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-12-18 17:00 przez: Jędrzej Cebulski (komentarze: 3)
Już 13 stycznia otrzymamy kolejną płytę od trio Erking/NNFoF (Siwski, Tykshta). "Sixpack 2" ma być kontynuacją boom-bapowej jedynki, solidnie okraszoną brudną nawijką i masą cutów. Preorder możecie zamówić w sklepie Stay True, natomiast poniżej umieszczamy tracklistę, promovideo i dwa single: świeżutki "Obet-on" oraz wcześniejszy "Dług pokuty".