B.A.D.

B.A.D.

video
dodano: 2017-07-30 15:30 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Wytwórnia Step Records przedstawiła kolejnego rapera wybranego do akcji Step Pick. Tym razem jest nim B.A.D., który szerszej publiczności zaoferował utwór "Bounce" wsparty imprezowym klipem. Autorem muzyki do kawałka reprezentanta Koszalina jest J. Caspersen.

Tagi:
video
dodano: 2014-10-23 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Marka Lucky Dice prezentuje drugi singiel z albumu "Lucky Dice Radio Vol.1". Obraz powstał do numeru "Eddie Gottlieb", w którym udzieliła się szóstka młodych graczy: Smaku, C.H.T., OzM, B.A.D., Veritas i Troom. Utwór ten jest jednocześnie kolejnym etapem akcji Lucky Dice Colt, w ramach której wspomniani raperzy otrzymają od wytwórni wsparcie w zakresie wydania i promocji swoich albumów. Za produkcję kawałka odpowiedzialny jest Johnny Beats, cuty dołożył DJ Prox, a o brzmienie całości zadbał Nerwus. Teledysk został zrealizowany przez ekipę OGfilms przy wsparciu marki Diamante Wear.

dodano: 2014-07-21 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W dzisiejszym odcinku między innymi singiel promujący wspólny mixtape Buczera i Rudiego, spontan od Fonope i kolejny "Kick" od Neile. Ponadto singiel Snajpera na bicie Donatana czy nowy klip podziemnego FunkyFlow.

dodano: 2014-06-26 15:30 przez: Lucky Dice (komentarze: 1)

Lucky Dice Music z dumą prezentuje pierwszy sezon akcji pod nazwą Colt. Jak mówią przedstawiciele wytwórni: "Stawiamy mocno na debiutantów i wierzymy, że w podziemiu kryje się jeszcze wielu utalentowanych raperów. W związku z tym chcemy pomóc im w karierze muzycznej oraz zapewnić nasze wsparcie w zakresie wydania i promocji albumu."

video
dodano: 2013-11-13 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

B.A.D. - Gotham City (solo)

"Czysta forma i mocny przekaz" - tak opisują ten klip autorzy. B.A.D. to 21-letni koszaliński raper dysponujący ciekawym stylem połączonym z pewnym, miejskim przekazem. "Gotham City" to natomiast czwarty teledysk promujący jego "Demo* Kontrast"

Tagi:
video
dodano: 2013-09-04 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Zolen - Nauka feat. B.A.D. Neile, Dj Veron (prod. Partaq)

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego wideoklipu z płyty Zolena ''Ulica i kluby EP'' do utworu ''Nauka'' gdzie gościnnie występują B.A.D. Neile i Dj Veron, producentem bitu jest Partaq z Creazzy Records. Realizacją obrazu zajął się Marcin Golik z kreatywnie.org. Ciekawa krzyżówka trzech różnych styli.

Tagi: