Veritas

Veritas

video
dodano: 2015-08-09 15:43 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 4)

"Tłusto" jest czwartym singlem zapowiadającym długogrający album Stecia, VANa i Veritasa pt. "SVV2". Klip został nagrany w Płocku podczas Polish Hip-hop Festival. Premiera materiału odbędzie się 23 sierpnia bieżącego roku. Preordery zostaną dostarczone najpóźniej 2 dni przed planowaną premierą.

Tagi:
video
dodano: 2015-06-13 19:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Po roku od premiery "Electronic Avenue MIXTAPE" trójka kostrzyńskich raperów atakuje kolejną produkcją. Cały materiał został zrealizowany w szczecińskim Minus 1 Studio, a za mix oraz mastering odpowiada reprezentant SB Maffiji - DJ Johny. Za oprawę graficzną odpowiada PART oraz Wiktoria Kowal. Płyta utrzymana jest w nowoszkolnej konwencji. Poniżej tracklista oraz teledysk do numeru "Pitstop".

Tagi:
video
dodano: 2014-10-23 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Marka Lucky Dice prezentuje drugi singiel z albumu "Lucky Dice Radio Vol.1". Obraz powstał do numeru "Eddie Gottlieb", w którym udzieliła się szóstka młodych graczy: Smaku, C.H.T., OzM, B.A.D., Veritas i Troom. Utwór ten jest jednocześnie kolejnym etapem akcji Lucky Dice Colt, w ramach której wspomniani raperzy otrzymają od wytwórni wsparcie w zakresie wydania i promocji swoich albumów. Za produkcję kawałka odpowiedzialny jest Johnny Beats, cuty dołożył DJ Prox, a o brzmienie całości zadbał Nerwus. Teledysk został zrealizowany przez ekipę OGfilms przy wsparciu marki Diamante Wear.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-09-25 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Do akcji Lucky Dice Colt niedawno dołączyli: TrooM oraz skład Steciu / VAN / Veritas. W ramach niej raperzy otrzymają od wytwórni wsparcie w zakresie wydania i promocji swojego albumu. Przypomnijmy, że do tej pory Coltami zostali już: B.A.D., OzM, Smaku i C.H.T. Pierwszym efektem współpracy wymienionych raperów i Lucky Dice będzie teledysk do numeru "Eddie Gottlieb", którego premiera będzie miała miejsce na początku października.

dodano: 2014-08-10 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Jak mówią przedstawiciele wytwórni: "kilkaset nadesłanych zwrotek, finałowa dziesiątka i jeden zwycięzca! Spośród otrzymanych zgłoszeń najbardziej do gustu przypadła nam 8-mka nagrana przez Veritasa. Tym samym 15-letni raper z Kostrzyna nad Odrą dołącza do tegorocznego składu Lucky Dice Colt!"