Kubson

Kubson

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2014-09-22 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Kiedy wydaje się, że wszystkie mocniejsze karty w ramach "#Hot16Challenge" już poznaliśmy otrzymujemy nowy strzał od kogoś, kto w natłoku nominowanych zdążył nam umknąć. Tym razem jest to przede wszystkim atak doświadczonych posiadaczy wyrazistych stylówek i pomysłów na siebie - Abradaba, Porka z 3W, Jota, L.U.C. czy Rafiego. Dziś także m.in. przeoczona przez nas a warta uwagi Hot16 od Bob One'a czy PMM z dedykacją dla Orua z Projektu Nasłuch.

kategorie:
dodano: 2014-02-21 10:56 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Zapraszamy serdecznie na pierwszą z cyklu imprez EMPIRE MUSIC STUDIO.
Już 6 marca w Warszawskim klubie 55 (ul. Żurawia 32/34) Wystąpi:

Sobota

Supporty:
-2sty
-Tomb Wystudzony Temperament
-Kubson

Imprezę poprowadzi:
WuWunio

Bilety: 20 zł w przedsprzedaży, do nabycia wkrótce w restauracji DINER 55
25 zł w dniu koncertu

Start imprezy: 22.00

WEJŚCIE OD 18 ROKU ŻYCIA!

Tagi:
video
dodano: 2013-01-09 16:47 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

SB feat. Kubson "Szary melanż"

Dlaczego: "Struktura Dźwięków" czyli producencki debiut SB ukazała się w październiku nakładem RPS Enterteyment a teraz otrzymujemy trzeci promujący ją klip. Za mikrofonem tym razem stołeczny MC - Kubson.

dodano: 2011-05-30 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)
Każdy kto słyszał ostatni materiał warszawskiego MC i producenta Kubsona z pewnością zapamięta jego ksywę na dłużej. Koleżka ma nie tylko spory talent do opowiadania historii, droczenia się ze słuchaczem i sprzedawania swojej, bardzo ciekawej zresztą, wizji Świata, ale również do lepienia naprawdę fajnych bitów, w których czuć, że materiał do ich stworzenia znaleziono pod sporymi stertami winylowych ciastek.

A propos winyli. Album, który już w tytule ma ten nieśmiertelny nośnik nie mógł się nie ukazać w tej formie. Kubson właśnie rusza z drugą fazą promocji swojego, bardzo udanego albumu, który już teraz możecie kupić również na wosku.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2011-02-24 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 4)
Kubson to ten typ kolesia, który dając materiał dba o to, żeby był dobrze wydany. We wkładce macie tutaj pięknie rozpisane komentarze do każdego numeru na albumie tak jak i do tego z którego wzięto sampel. Zamiast tracklisty na odwrocie dostajemy 16 padów bitmaszyny. Dostając taki album do ręki ma się ochotę poświęcić mu godzinę na uważne przesłuchanie.

Co usłyszymy na "Igła W Stogu PCV"? Usłyszymy to, że warszawski rap w staroszkolnej wersji potrafi być przekonujący. Pokaże, że błyskotliwość potrafi iść w parze nie tylko ze złośliwością (bo to raczej oczywiste), ale również ze szczerością. To dwa bardzo ważne przesłanki by sprawdzić ten materiał.