Stoprocent

Stoprocent

dodano: 2022-09-21 21:40 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

No to powrót Stoprocent staje się faktem. Marka zebrała wymaganą sumą w emisji akcji, na ten moment na liczniku widnieje blisko 1,7 miliona złotych a jeszcze do północy można stać się udziałowcem. Emisja trwa pod tym linkiem.

Tagi:
kategorie: Polska, News, Streetwear
dodano: 2022-06-22 15:29 przez: Redakcja (komentarze: 2)

Na rynek polskiej odzieży streetwear wraca marka Stoprocent. Jej twórca i dyrektor kreatywny Winicjusz Wini Bartków odpowiada na oczekiwania fanów marki i zapowiada wielki powrót legendarnego brandu. Stoprocent spółka akcyjna umożliwia stęsknionym fanom na dołączenie do grupy inwestorskiej i wypuszcza emisję części swoich akcji dając możliwość współtworzenia brandu.

Tagi:
dodano: 2019-12-24 10:00 przez: Igor Wiśniewski (komentarze: 1)
Gucci Mane - East Atlanta Santa 3

Święta to magiczny czas. Pełen chwil spędzonych z rodziną przy akompaniamencie Kevina samego w domu i dużych ilości jedzenia na stołach. Dla wielu równie ważna jest pasterka. Mamy dla Was 10 utworów, które doskonale będą pasowały do świątecznych, nocnych wojaży.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2018-03-30 16:30 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 1)

Kolejna odsłona StoproCamp ruszyła! Tym razem, w akcji wzięli udział Malik Montana, Sarius, Tymek, Wuzet oraz Wac Toja! Efekty będziecie mogli oglądać co czwartek na kanale stoprocentTV.

video
dodano: 2018-03-19 20:15 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Płochu to obiecujący, szczeciński zawodnik, którego numery zostały bardzo dobrze odebrane w rodzimym podziemiu. Na swoim koncie ma wydane rok temu EP, od czasu którego prężnie zbiera materiał na nową płytę. Ostatni numer "Atrapy" został zdjęty z jego kanału, aby ponownie mógł pojawić się na kanale StoprocentTV. Czy taki ruch zapowiada dłuższą współpracę?. Nowy materiał Płocha dostępny będzie również na fizyku, o którym info ukaże się niebawem. Klip w rozwinięciu.

video
dodano: 2018-03-14 18:22 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Po blisko 2-letniej ciszy Tomb wychodzi z cienia, a my wykorzystujemy ten fakt, by zadać mu serię niewygodnych pytań i wyjaśnić wszystkie kontrowersyjne tematy, których przez ostatnie kilkanaście miesięcy nazbierało się sporo. Wczoraj otrzymaliście część pierwszą, pora na drugą połowę!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-12-05 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Mops, członek ekipy Smagalaz wcześniej działający w wytwórni Wielkie Joł, po przejściu do szczecińskiego Stoprocent, zapowiedział swoją solową płytę, zatytułowaną "Alfabet Mopsa". Premiera albumu 2 lutego 2018 roku.

Tagi:
dodano: 2017-11-22 16:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

W sieci pojawił się odsłuch płyty producenta i rapera KPSNa "Tędy to tam?". KPSN'a charakteryzują brudne, oldschoolowe produkcje przeplatające się z szorstkim stylem nawijania. Pochodzący z Zabrowa raper działa również jako producent. Na swoim koncie ma współpracę między innymi z Bonsonem, Sariusem, Flojdem, Chadą, Cirą, 2sty'm, Kartky'm, Ad.M.ą, Beteo czy Eripe, a jego pozycja w polskim podziemiu jest mocno ugruntowana. Odsłuch znajdziecie w rozwinięciu.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-08-31 22:24 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Przed Wami ostatni odcinek pierwszego sezonu StoproCamp - a w nim porcja klasycznego brzmienia od KPSN'a.

video
dodano: 2017-01-12 18:46 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

JWP/BC oraz tegoroczni zwycięzcy konkursu Stoprocent Pompuj Rap - Jagła, Wudoka oraz Bambo - prezentują klip powstały do kawałka, który tegoroczni wygrani mieli okazję nagrać z warszawską ekipą. Numer wyprodukował Szczur, a za scratche odpowiada DJ Falcon. Całość - i zwrotki raperów, i teledysk - powstała w ciągu jednego dnia.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-04-24 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Informacja o odejściu Tomba ze Stoprocent i SB Maffiji zaskoczyła wielu słuchaczy. Raper tłumaczy powody tej decyzji w najnowszym wywiadzie.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-11-27 19:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Numer "Stoprocent" to swoiste przedstawienie się słuchaczom z okazji oficjalnego dołączenia Kamela do wytwórni StoproRap. To także utwór zwiastujący tematykę, którą raper będzie poruszał w następnych nagraniach, jak również pierwsza część cyklu #Halftime - pojedynczych kawałków udostępnianych słuchaczom pomiędzy długogrającymi materiałami. W teledysku wykorzystano archiwalne zdjęcia z bombingu dąbrowskiej grupy FC7. Oficjalny długogrający debiut w barwach StoproRapu w pierwszym kwartale 2016 roku.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2015-06-24 13:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 10)

Głośny beef pomiędzy SB Maffiją, a Aspiratio Crew za sprawą szefa Stoprocent Winiego przerodził się w konkurs polegający na tym, aby zdissować Tomba w szesnastce na jednym z trzech udostępnionych przez Stopro bitów. Zwycięzca spotka się z członkiem SB na bitwie freestylowej w Szczecinie, gdzie będzie mieć możliwość zgarnięcia 2000 zł po uprzednim wygraniu w owej bitwie z Tombem. Wśród wielu przesłanych pod hasłem "Wszystko albo nic: diss Tomb" filmów wyróżnić można trzy przesłane przez freestylowców - swoje odpowiedzi wysłali kolejno Edzio, Filipek oraz Czeski. Wszystkie te dissy możecie sprawdzić w rozwinięciu.

dodano: 2014-12-07 19:52 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

15 lat - kawał czasu i piękna rocznica. Taki oto jubileusz obchodziło dopiero co szczecińskie Stoprocent a na specjalnej imprezie zagrali reprezentanci Stoprorap, m.in. Sobota, Bonson/Matek, TomB, Borixon, Matheo, Wini czy Rena. Dziś mamy dla Was foto oraz videorelację z tego wydarzenia.

video dnia
dodano: 2014-10-27 16:45 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

BONSON/MATEK - MAMA I DID IT

Dlaczego: po wydanym w tym roku albumie "O nas się nie martw" dostajemy już pierwszy teledysk promujący kolejną płytę Bonsona i Matka, która będzie nosiła tytuł "MVP". Utwór "MAMA I DID IT" jest podsumowaniem ostatnich miesięcy w karierze i życiu Bonsona. Jak zazwyczaj - bardzo osobista nawijka Damiana pod nowoczesny bit Matka, dodatkowo ze wsparciem Marka Dulewicza, który dograł gitarę. W klipie wystąpiła Magda Furman.

Strony