DJ Qmak

DJ Qmak

dodano: 2013-05-30 14:39 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

15 czerwca we Wrocławiu w klubie Concret odbędzie się koncert grupy Rap Addix, która pojawią się w składzie: Junes, Jeżozwierz, Kidd, Soulpete. Na koncercie nie pojawi się LaikIke1, ponieważ przebywa za granicą. Oprócz nich na scenie zaprezentuje się Cruz/Zaspał, Zioło, natomiast całą imprezę poprowadzi DJ Qmak, a o afterparty zadba DJ Madyo. Bilety możecie nabywać w cenie 20 zł w przedsprzedaży i 30 zł w dniu koncertu.

video
dodano: 2013-03-05 16:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 18)

Szad Akrobata (Trzeci Wymiar) "Umieram na wyobraźnię" prod. Kris Scr, cuty: Dj Qmak

Dlaczego: Ostatnio namnożyło się trochę niepotrzebnych kontrowersji wokół członka Trzeciego Wymiaru, przez które trudno było się skupić na muzyce. Liczę, że nowy teledysk do utworu "Umieram na wyobraźnię" zmieni ten trend. Szczególnie, że sam Szad nie zapomniał jak się rapuje i nadal ma doskonałe ucho do bitów.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2011-11-12 17:00 przez: KamykPL (komentarze: 3)

Cieszy mnie to, że wciąż trwa promocja płyty Wrooclyn Dodgers. Tym razem został zobrazowany utwór, gdzie gościnnie śpiewa Małgorzata Lesiak, skreczuje DJ Qmak, a na bicie jest Udar. No i dostaliśmy słoneczny klip jesienią, za co powinniśmy być wdzięczni ekipie z Wrocławia!