Szad Akrobata

Szad Akrobata

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-04-07 22:03 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

W poniedziałek Pork Pores Porkinson ogłosił swój powrót i odpalił specjalny preorder, w którym w pierwszą dobę fani mogli zamówić 2 nowe płyty w cenie 1 - zainteresowanie przerosło jego oczekiwanie i oznajmił, że w ciągu 24h sprzedało się ponad 1000 płyt. Zdaniem Szada była to liczba sztucznie zawyżona - jak mówił nie zgadzały się numery zamówień ze sklepu.

video
dodano: 2016-12-10 13:02 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Szad Akrobata dostarcza piąty klip promujący album "Człowiek Duch", tym razem do utworu "Atom". Longplay miał swoją premierę w czerwcu 2016 roku. Za warstwę muzyczną odpowiedzialny jest Adam "Szur" Szurma, a cuty przygotował i zrealizował DJ Qmak.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Premiery
dodano: 2016-06-06 17:29 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

UrbanCity oraz LABIRYNT mają przyjemność zaprezentować odsłuch płyty "Człowiek Duch" Szada Akrobaty. Za produkcję tego albumu odpowiada Szur, a gościnnie usłyszycie Oxona, Mustafę i Romę. Krążek możecie zamówić poniżej.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-05-29 11:06 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 5)

UrbanCity oraz LABIRYNT mają przyjemność zaprezentować czwarty teledysk promujący nadchodzącą płytę Szada Akrobaty pt. "Człowiek Duch". Za produkcję utworu "Kaktus" standardowo odpowiada Szur, a całość skreczami ubarwił DJ Slime. Obraz to dzieło ekipy Endorfina Artmedia. Premiera płyty "Człowiek Duch" już 3 czerwca.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2016-05-27 10:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

UrbanCity oraz LABIRYNT mają przyjemność zaprezentować promomix nadchodzącej płyty Szada Akrobaty pt. "Człowiek Duch". Za produkcję tego albumu odpowiada Szur, a gościnnie usłyszycie Oxona, Mustafę i Romę. Premiera płyty już 3 czerwca, a preorder możecie zamówić poniżej.

video
dodano: 2016-05-11 15:18 przez: Piotr Sosienko (komentarze: 2)

Szad wpuścił w sieć kolejny teledysk promujący zbliżający się album "Człowiek Duch". Za muzykę odpowiada oczywiście Szur, a za skrecze Dj Slime. Całość została nakręcona przy współpracy z żołnierzami 7 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej Wojska Polskiego, 2 Szwadronu 7 Batalionu Strzelców Konnych Wielkopolski. Premiera albumu wyznaczona jest na 3 czerwca.

video
dodano: 2016-04-07 18:58 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

UrbanCity.pl oraz LABIRYNT mają przyjemność zaprezentować wideoklip do utworu „Człowiek Duch”, który jest pierwszym i tytułowym singlem z nowej płyty Szad Akrobata. Za warstwę muzyczną odpowiedzialny jest Adam „Szur” Szurma, a cuty przygotował i zrealizował DJ Slime. Wraz z premierą teledysku w sklepie UrbanCity.pl wystartował również preorder albumu "Człowiek Duchu". Znajdziecie go pod tym adresem https://goo.gl/UE2oYN, a zestaw z limitowaną, dedykowaną koszulką tutaj: https://goo.gl/tN7G5H.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-06-23 16:00 przez: Tomasz Modrzyński (komentarze: 7)

Na tę płytę czekali zarówno wszyscy fani Trzeciego Wymiaru, jak i spora część słuchaczy którzy na co dzień nie zagłębiają się w twórczość dolnośląskiego zespołu. Po części z powodu kontrowersji jakie wzbudziła cena płyty (mimo wszystko wolałbym nie poruszać tej kwestii, bo ceny albumów to temat na oddzielny felieton), po części dlatego że Szad Akrobata jest zdecydowanie dobrym zawodnikiem. Ciekawe flow, opanowane do perfekcji przyspieszenia oraz interesujące tematy poruszane w numerach, nawet jeśli często oklepane. Nie dziwi więc niecierpliwość słuchaczy, którą pokazaliście domagając się w komentarzach tejże recenzji.
Jako, że minęło już sporo czasu od premiery mogę ocenić „I niech szukają mnie kule” bez początkowych emocji, nastawień i tym podobnych subiektywnych rzeczy, więc…

dodano: 2013-03-26 14:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 12)

RAP ONE SHOT S05E02 - Szad - Gniew (prod. Kris Scr)

Wczoraj prezentowaliśmy wam obszerne promovideo, a już dziś dostajemy nowy track od Szada. Tym razemjest to wyprodukowany przez Krisa Scr "Gniew", który znalazł się w piątej serii Rap One Shot. Jak wam się podoba?

 

dodano: 2013-03-25 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 5)

Szad Akrobata (Trzeci Wymiar) - I niech szukają mnie kule - PROMOMIX

Ostatnia cyfra roku 2013 motywuje członków 3W do pracy. Po solowej płycie Nulla "SPG Dystrykt" nadchodzi czas "I Niech Szukają Mnie Kule" Szada Akrobaty. Powyżej możecie obejrzeć oficjalny promomix zobrazowany dodatkowo klipowymi ujęciami. Zapowiada się mocna bomba nie tylko pod względem flow, ale też treści. Premiera 6 kwietnia.

dodano: 2013-03-19 16:01 przez: Mateusz Natali (komentarze: 24)

Szad Akrobata (Trzeci Wymiar) „Sprawdzam" prod. Kris Scr, cuty: Dj Qmak

Czwarty singiel Szada z albumu "I niech szukają mnie kule" to numer "Sprawdzam" wyprodukowany przez Krisa Scr. Na gramofonach pojawia się Dj Qmak. Oficjalna premiera albumu będzie miała miejsce 06 kwietnia 2013 roku.

video
dodano: 2013-03-05 16:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 18)

Szad Akrobata (Trzeci Wymiar) "Umieram na wyobraźnię" prod. Kris Scr, cuty: Dj Qmak

Dlaczego: Ostatnio namnożyło się trochę niepotrzebnych kontrowersji wokół członka Trzeciego Wymiaru, przez które trudno było się skupić na muzyce. Liczę, że nowy teledysk do utworu "Umieram na wyobraźnię" zmieni ten trend. Szczególnie, że sam Szad nie zapomniał jak się rapuje i nadal ma doskonałe ucho do bitów.

video
dodano: 2013-02-21 14:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 14)

Szad Akrobata (Trzeci Wymiar) ''Dzieci Miast" (I niech szukają mnie kule)

Dlaczego: Labirynt Records prezentuje drugi singiel Szada z albumu "I niech szukają mnie kule", do kawałka „Dzieci miast". Za warstwę muzyczną odpowiada Kris Scr, natomiast skrecze zrobił Dj Slime. Oficjalna premiera albumu, będzie miała miejsce 06 kwietnia 2013 roku. A już od dziś na http://www.szukaja-mnie-kule.pl , zostaje uruchomiony preorder.

video
dodano: 2013-01-30 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 13)

Szad Akrobata (Trzeci Wymiar) „Nie wiesz, komu depczesz kwiaty" (I niech szukają mnie kule)

Dlaczego: „Nie wiesz, komu depczesz kwiaty" to pierwszy singiel z płyty "I niech szukają mnie kule" Szada Akrobaty. Za warstwę muzyczną odpowiedzialny jest młody wrocławski producent Kris Scr, natomiast Cuty zrobił Dj Qmak. Oficjalna premiera albumu, będzie miała miejsce 6 kwietnia 2013.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2011-05-25 20:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 12)


Każdy fan Trzeciego Wymiaru na pewno doskonale pamięta otwierający drugą płytę zespołu numer "Niosę Płytę". Trochę czasu minęło, a zespół niesie nam kolejną, czwartą już w swoim dorobku. Pierwszą formą promocji nowego albumu jest teledysk zrealizowany do starego kawałka, w zupełnie nowej formie. W produkcji video Szadowi, Nullowi i Poresowi pomógł Kuba Adamowski. Któż to taki?