Pork i Nullo odbijają zarzuty Szada o oszustwa z preorderem - tylko u nas

W poniedziałek Pork Pores Porkinson ogłosił swój powrót i odpalił specjalny preorder, w którym w pierwszą dobę fani mogli zamówić 2 nowe płyty w cenie 1 - zainteresowanie przerosło jego oczekiwanie i oznajmił, że w ciągu 24h sprzedało się ponad 1000 płyt. Zdaniem Szada była to liczba sztucznie zawyżona - jak mówił nie zgadzały się numery zamówień ze sklepu.

"Czuję się jak Dżepetto, który kiedyś wystrugał kilku Pinokiów. Ta "wytwórnia" to jedyny wydawca, u którego preordery sprzedają się do tyłu... ;) hahaha
Odpowiedzcie sobie proszę jak to jest, że 1kwietnia w ciągu kilkudziesięciu minut po odpaleniu przez byłych kolegów preorderu, ktoś był niby szczęśliwym nabywcą 954 zamówienia, a kilkanascie godzin później o 00:53 2kwietnia z dumą ogłosili, że sprzedali 832 preordery..? Otóż tlumaczę gdzie jest prawda i czemu odszedłem i nie chcę mieć nic wspólnego... Pinokie zaczęli naliczać preorder od numeru 900, żeby ściemnić Was i branżę, że po 24godzinach dziękują słuchaczom za zamówienia 1000sztuk! (Umówmy się, to pewnie będzie teraz PrimaAprilis, błąd lub palenie jana w ciszy... Aha ;) )Prawda jest taka, że prawdy po Pinokiach się nie spodziewajmy. To nieuleczalne życie w ciągłym zaprzeczeniu i traktowanie słuchaczy jak frajerów. Zamówienie nr 954, to w rzeczywistości 54. Chciałbym zobaczyć kogoś z 1 do 900... Nie sprawdzę nawet krążków od nich, bo kłamstw mi wystarczy dookoła (dla mnie ich mikrofony są wyłączone na amen)" - pisał Szad Akrobata na swoim fanpage'u.

Pork i Nullo przyjechali dziś do nas do Warszawy, by na żywo dać naszej redakcji wgląd w historię zamówień i wytłumaczyć mechanizmy. Suma 832 preorderów dotyczyła liczby zamówień w sklepie w danym okresie - jednak wszystkie zamówienia numerowane były automatycznie od startu sklepu w 2018 roku, obejmowały więc także wcześniejsze sprzedaże płyty Nullizmatyka czy ubrań sygnowanych przez raperów.

"Pierwsze zamówienie na preorder, o numerze 646, złożył Pan Robert L. z Legnicy 1 kwietnia o godzinie 13:53:03. 1 kwietnia o godzinie 23:58:57 wpłynęło ostatnie zamówienie tego dnia o nr. 1471, które kupił Pan Krystian M. z Wałbrzycha, co dało wynik 825 zamówień, czyli 910 preorderów. Jesteśmy wdzięczni za ogromne zainteresowanie oraz zaufanie, którym nas obdarzyliście składając zamówienia nie tylko na sam preorder, ale również różnego rodzaju zestawy. 2 kwietnia ok godziny 13:50, czyli 24 godziny po starcie preorderu ogłosiliśmy, że przedłużamy warunki trwania promocji do 3 kwietnia do godziny 12:00. Do tego czasu złożono 924 zamówienia, co daje 1011 sprzedanych preorderów (część osób zamówiła więcej płyt, rekordzista 6 sztuk w jednej paczce)." - podsumowują w szczegółach raperzy i pokazują nam zamykające dobę zamówienie numer 1570 złożone o 13:50:15 przez Konrada K. z Łodzi.

Dla upewnienia nas o braku fałszywek Pork i Nullo przelecieli przez całą listę zamówień, byśmy mogli zobaczyć, że nie ma tam pustych nazwisk czy dubli, pokazali też ilość wpłat na konto bankowe w ostatnich dniach. Wykazu z nazwiskami oczywiście Wam nie pokazujemy (#rodo), mamy za to zdjęcie głównego panelu z bestsellerami w sklepie.

Galeria

anonimałs
ej, w na skrinie na karcie u góry widać adres panelu xd
Ktoś
I tak to nic nie znaczy nie da rady tam wejść musisz mieć login i hasło do konta tego sklepu :)
Bdo
Szad odbija preorder i nas z zarzutami o Nullo - tylko u nas oszust Pork
9kwietnia
03:25 7
jprdl
Beka z Szada, typowy sfrustrowany truskul
Maciek
Beka to jest z ciebie lamusie jak wszędzie piszesz te wypociny
jprdl
Macius spierdalaj
Maciek
Sam wydupiaj koński odbycie
incoG
To Szad prawilna mordeczka widzę. Rzuca oszczerstwami i jeszcze przypisuje sobie, że "wystrugał Pinokiów"... Zero klasy. Nie wiem, co tam między nimi zaszło, ale brudów nie powinno się upubliczniać. Patrząc na to, ile zrobili dla sceny jako 3wymiar żaden syf nie powinien wypływać

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>