Pores

Pores

kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2013-09-19 15:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)

PORK PORES PORKINSON (Trzeci Wymiar) - Śmiertelnie poważnie (prod.& cuty: Dj Creon)

Premiera solówki Poresa z Trzeciego Wymiaru zbliża się wielkimi krokami. Dziś prezentujemy wam drugi teledysk promujący "Psychoterapy" ukazujący drugą stronę lirycznych umiejętności reprezentanta Wałbrzycha. "Śmiertelnie Poważnie" to produkcja DJ'a Creona, który odpowiada również za gramofony. Materiał możecie już zamawiać w Labirynt Shopie.

video
dodano: 2013-02-12 18:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 3)

NULLO (Trzeci Wymiar) feat. Pork Pores, Szad Akrobata - Od nałogu do nałogu (prod.skrecz: Creon)

Dlaczego: "SPG Dystrykt" być może i ukazał się w dość niekorzystnym czasie, jeżeli chodzi o wszelkie podsumowania muzyczne 2012 roku, ale to nie oznacza, że promocja albumu już się zakończyła. Utwór "Od nałogu do nałogu" pochodzi z solówki Nullo, jednak za sprawą featuringu usłyszymy tutaj całą drużynę 3W. Dodajmy, że bit wyszedł spod ręki Creona - więcej rekomendacji chyba nie trzeba.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-10-18 16:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 5)

Skor - Pociąg do "nikąd" (feat. Pores, Szad, DJ Cider) - Muzykoma - zamów na: www.eskaoer.pl/

"Muzykoma" to tytuł nadchodzącego wielkimi krokami albumu Skora, którego możemy kojarzyć z SumaStyli. Na bicie FeRu, na feacie 2/3 3W oraz DJ Cider.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2011-05-25 20:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 12)


Każdy fan Trzeciego Wymiaru na pewno doskonale pamięta otwierający drugą płytę zespołu numer "Niosę Płytę". Trochę czasu minęło, a zespół niesie nam kolejną, czwartą już w swoim dorobku. Pierwszą formą promocji nowego albumu jest teledysk zrealizowany do starego kawałka, w zupełnie nowej formie. W produkcji video Szadowi, Nullowi i Poresowi pomógł Kuba Adamowski. Któż to taki?