3W

3W

kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2013-09-19 15:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)

PORK PORES PORKINSON (Trzeci Wymiar) - Śmiertelnie poważnie (prod.& cuty: Dj Creon)

Premiera solówki Poresa z Trzeciego Wymiaru zbliża się wielkimi krokami. Dziś prezentujemy wam drugi teledysk promujący "Psychoterapy" ukazujący drugą stronę lirycznych umiejętności reprezentanta Wałbrzycha. "Śmiertelnie Poważnie" to produkcja DJ'a Creona, który odpowiada również za gramofony. Materiał możecie już zamawiać w Labirynt Shopie.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2013-09-01 14:15 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 5)

PORK PORES PORKINSON (Trzeci Wymiar) - S.O.S. (prod. White House)

Po solowych albumach Szada i Nulla nadszedł czas na trzeciego reprezentanta 3W - Poresa. Wałbrzyski nawijacz właśnie zaprezentował nam pierwszy teledysk promujący krążek, zrealizowany do numeru "S.O.S.". Produkcją tego kawałka zajął się WhiteHouse. Materiał możecie zamawiać w preorderze pod TYM linkiem.

video
dodano: 2013-02-12 18:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 3)

NULLO (Trzeci Wymiar) feat. Pork Pores, Szad Akrobata - Od nałogu do nałogu (prod.skrecz: Creon)

Dlaczego: "SPG Dystrykt" być może i ukazał się w dość niekorzystnym czasie, jeżeli chodzi o wszelkie podsumowania muzyczne 2012 roku, ale to nie oznacza, że promocja albumu już się zakończyła. Utwór "Od nałogu do nałogu" pochodzi z solówki Nullo, jednak za sprawą featuringu usłyszymy tutaj całą drużynę 3W. Dodajmy, że bit wyszedł spod ręki Creona - więcej rekomendacji chyba nie trzeba.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2010-06-02 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 5)
"Złodzieje Czasu" to trzeci oficjalny album w dorobku Trzeciego Wymiaru. Od premiery minęło już sporo czasu, ale panowie nie poddają się i wciąż promują swoje dwupłytowe dziecko, utrzymując promocję na naprawdę imponującym poziomie.

Kolejnym krokiem, jest ostatni już klip zrealizowany w ramach promocji tego albumu. Teledysk będzie łączył w sobie trzy numery i pojawi się tam pewien znamienity gość.