Pork

Pork

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-05-30 19:41 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 4)

Wczoraj mieliśmy szansę usłyszeć gościnne wersy Peji w utworze Rogala DDL, natomiast dzisiaj do sieci trafił odsłuch wydawnictwa White House Records, w którym udzielili się Pork, Nullo i Peja! White House Records przy współpracy z UrbanRecTv przedstawia drugi singiel "Daleko do ideału".

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-10-06 21:02 przez: Kontakt (komentarze: 9)

Ciąg dalszy wymiany zdań w byłym obozie Trzeciego Wymiaru. Szad odpowiada na oświadczenie Nulla i Porka.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-10-04 18:53 przez: Kontakt (komentarze: 15)

Mocne słowa Szada i zaproszenie do beefu skierowane w stronę Nullo i Porka nie pozostało bez odpowiedzi. Duet ustosunkował się do słów byłego kolegi z ekipy.

video dnia
dodano: 2013-11-18 14:25 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

PORK PORES PORKINSON (Trzeci Wymiar) - Ludzkie zoo (prod. Ślimak, cuts: Dj Qmak)

Dlaczego: "Psychoterapy", czyli solowy debiut Porka z Trzeciego Wymiaru już dostępny w sklepach a my otrzymujemy kolejne video, nakręcone do metaforycznego numeru "Ludzkie Zoo". "Żadne zwierzęta nie ucierpiały podczas kręcenia tego teledysku" - dodaje autor.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2013-09-19 15:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)

PORK PORES PORKINSON (Trzeci Wymiar) - Śmiertelnie poważnie (prod.& cuty: Dj Creon)

Premiera solówki Poresa z Trzeciego Wymiaru zbliża się wielkimi krokami. Dziś prezentujemy wam drugi teledysk promujący "Psychoterapy" ukazujący drugą stronę lirycznych umiejętności reprezentanta Wałbrzycha. "Śmiertelnie Poważnie" to produkcja DJ'a Creona, który odpowiada również za gramofony. Materiał możecie już zamawiać w Labirynt Shopie.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2013-09-01 14:15 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 5)

PORK PORES PORKINSON (Trzeci Wymiar) - S.O.S. (prod. White House)

Po solowych albumach Szada i Nulla nadszedł czas na trzeciego reprezentanta 3W - Poresa. Wałbrzyski nawijacz właśnie zaprezentował nam pierwszy teledysk promujący krążek, zrealizowany do numeru "S.O.S.". Produkcją tego kawałka zajął się WhiteHouse. Materiał możecie zamawiać w preorderze pod TYM linkiem.

video
dodano: 2013-02-12 18:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 3)

NULLO (Trzeci Wymiar) feat. Pork Pores, Szad Akrobata - Od nałogu do nałogu (prod.skrecz: Creon)

Dlaczego: "SPG Dystrykt" być może i ukazał się w dość niekorzystnym czasie, jeżeli chodzi o wszelkie podsumowania muzyczne 2012 roku, ale to nie oznacza, że promocja albumu już się zakończyła. Utwór "Od nałogu do nałogu" pochodzi z solówki Nullo, jednak za sprawą featuringu usłyszymy tutaj całą drużynę 3W. Dodajmy, że bit wyszedł spod ręki Creona - więcej rekomendacji chyba nie trzeba.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-10-18 16:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 5)

Skor - Pociąg do "nikąd" (feat. Pores, Szad, DJ Cider) - Muzykoma - zamów na: www.eskaoer.pl/

"Muzykoma" to tytuł nadchodzącego wielkimi krokami albumu Skora, którego możemy kojarzyć z SumaStyli. Na bicie FeRu, na feacie 2/3 3W oraz DJ Cider.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-09-25 12:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 1)

Klif & Arkanoid feat. Trzeci Wymiar - Ponad Tym (prod. Kudel)

Kawałek "Ponad Tym" promuje album "Nocna Zmiana" duetu Klif & Arkanoid. Numer ten znajdziecie również na składance SKATE-EUROPE.COM. Na bicie- Kudel. Ponadto, w rozwinięciu znajdziecie zwiastun mixtape'u autorstwa Klifa pt. "Polowania Przy Pełni Księżyca".

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2010-06-02 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 5)
"Złodzieje Czasu" to trzeci oficjalny album w dorobku Trzeciego Wymiaru. Od premiery minęło już sporo czasu, ale panowie nie poddają się i wciąż promują swoje dwupłytowe dziecko, utrzymując promocję na naprawdę imponującym poziomie.

Kolejnym krokiem, jest ostatni już klip zrealizowany w ramach promocji tego albumu. Teledysk będzie łączył w sobie trzy numery i pojawi się tam pewien znamienity gość.