Arkanoid

Arkanoid

dodano: 2020-11-21 10:30 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

Niespełna tydzień po premierze krążka „ARKanoid” do sieci trafił kolejny singiel go promujący. Na MaxFloRecTV można już obejrzeć klip do numeru „Babeł”. 1. wspólny album Abradaba, Rahima i Kleszcza jest dostępny na www.MaxFloSklep.pl oraz w sklepach muzycznych w całym kraju

dodano: 2020-10-31 11:00 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

Na kanale MaxFloRecTV udostępniony został kolejny, po „OBP”, „Co 3 to nie 2”, „Co tam słychać?” oraz „Małpach”, numer zapowiadający 1. wspólną płytę Abradaba, Rahima i Kleszcza. Singiel „Apetyt” promuje wideoklip nakręcony w technologii 360°. Artyści spotkali się przy stole w jednej z wrocławskich restauracji wtedy, kiedy było to jeszcze możliwe. Zobaczcie, czym się zajadali!

dodano: 2020-09-24 21:00 przez: MaxFloRec (komentarze: 1)

Najnowszy numer to już 3. zwiastun wspólnej płyty artystów od startu jej pre-orderu. Podobnie jak poprzednie single śląskiego kolektywu pojawił się na kanale MaxFloRecTV. Album „ARKanoid” dostępny w przedsprzedaży w kilku wariantach można zamawiać wyłącznie w MaxFloSklepie.

video
dodano: 2013-06-20 12:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Klif & Arkanoid (Loonatigz) - Voodoo (prod. Kris SCR, skrecz: Dj Element) (OFFICIAL VIDEO)

Kolejny singiel promujący album "Nocna Zmiana" autorstwa duetu Klif & Arkanoid. Numer, do którego został zrealizowany teledysk nosi nazwę „Voodoo". Skrecze do tego utworu zrobił Dj Element, a za produkcję odpowiada Kris SCR.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-09-25 12:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 1)

Klif & Arkanoid feat. Trzeci Wymiar - Ponad Tym (prod. Kudel)

Kawałek "Ponad Tym" promuje album "Nocna Zmiana" duetu Klif & Arkanoid. Numer ten znajdziecie również na składance SKATE-EUROPE.COM. Na bicie- Kudel. Ponadto, w rozwinięciu znajdziecie zwiastun mixtape'u autorstwa Klifa pt. "Polowania Przy Pełni Księżyca".