"Co tam słychać" u Abradaba, Rahima i Kleszcza? Nowy klip

dodano: 2020-09-24 21:00 przez: MaxFloRec (komentarze: 1)

Najnowszy numer to już 3. zwiastun wspólnej płyty artystów od startu jej pre-orderu. Podobnie jak poprzednie single śląskiego kolektywu pojawił się na kanale MaxFloRecTV. Album „ARKanoid” dostępny w przedsprzedaży w kilku wariantach można zamawiać wyłącznie w MaxFloSklepie.

Pod adresem: https://maxflosklep.pl/pl/c/PREORDER/105 oprócz podstawowej wersji krążka fani znajdą też wydania poszerzone o zestaw dedykowanych bonusów. Do MAXIBOXA, czyli najbardziej okazałego wydania, obok płyty trafią gadżety takie, jak: T-shirt, kalendarz na 2021 rok, brelok, naszywka oraz pakiet wlep. Wszystkie one zostaną zapakowane w tematyczne pudełko.

Wideoklip do premierowego numeru „Co tam słychać?” z udziałem licznej grupy studentów Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie zrealizowała ekipa Volny Videos z Oskarem Machalskim na czele. Singiel jest jedną z 12 propozycji na krążku, który w całości powstał do bitów ViktoraV. Abradab, Rahim i Kleszcz zapowiedzieli premierę wydawnictwa „ARKanoid” na 1. połowę listopada

Aby wiedzieć znacznie więcej na temat projektu trio ze Śląska, dołącz do Uniwersum ARKanoid na FB: fb.com/groups/643924383174830.

Abradab Rahim Kleszcz - Co tam słychać? | prod. ViktorV | ARKanoid

FRU
Dobry Rah

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>