Abradab, Rahim i Kleszcz z nowym klipem. Płyta już w sprzedaży!

Niespełna tydzień po premierze krążka „ARKanoid” do sieci trafił kolejny singiel go promujący. Na MaxFloRecTV można już obejrzeć klip do numeru „Babeł”. 1. wspólny album Abradaba, Rahima i Kleszcza jest dostępny na www.MaxFloSklep.pl oraz w sklepach muzycznych w całym kraju

Realizacją teledysku do „Babeła” zajęła się grupa filmowa motka produkcja. Za warstwę muzyczną całej płyty odpowiada ViktorV. Od piątku, 13.11, krążek można znaleźć m.in. w MaxFloSklepie oraz w Empikach w całym kraju.

ARKanoid” to 1. wspólna płyta reprezentantów śląskiego rapu Abradaba, Rahima i Kleszcza. Artyści kilka miesięcy temu postanowili połączyć muzyczne światy, pobawić się stylami i wykreować nową jakość. Album zawiera 12 premierowych numerów na bitach ViktoraV. Jego produkcje balansują między old- i newschoolem, na czym artystom najbardziej zależało.

Odsłuch cyfrowy wydawnictwa dostępny jest we wszystkich popularnych serwisach streamingowych, natomiast single z płyty wraz z klipami można znaleźć na tej playliście: https://bit.ly/3eicfnk.

Abradab Rahim Kleszcz - Babeł | prod. ViktorV | ARKanoid

reklama

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>