Szad do Nulla i Porka: "Potomkowie starych kapusiów i złodziei"

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-10-06 21:02 przez: Kontakt (komentarze: 9)

Ciąg dalszy wymiany zdań w byłym obozie Trzeciego Wymiaru. Szad odpowiada na oświadczenie Nulla i Porka.

Na Facebooku rapera znalazła się następująca wypowiedź:

"Moje małe, wrogie, wałbrzyskie robaczki - potomkowie starych kapusiów i złodziei wraz z przyjaciółmi, mam dla was kilka słów prawdy... Czytając wasze bezradne kłamstewka i latami pielęgnowane kompleksy zrobiło mi się lżej. Pokazaliście bowiem całej Polsce, a przede wszystkim mojej rodzinie, przyjaciołom i normalnym ludziom kim jesteście... Trochę nam was żal, ale tylko trochę ;) Mógłbym w waszym małym stylu wylać prawdę o każdym z was z osobna, tylko po co i jaki popłoch wprowadziłoby to w wasze zgnite towarzystwo?! Przykro mi, że nie układa wam się w życiu, tak jak byście chcieli, ale to czy jesteście szczęśliwi i żyjecie w dobrobycie zależy tylko od was samych. Myślę, że nie ma już potrzeby disować przestraszonych i zagubionych byłych kolegów, bo zdisowała ich właśnie wasza waleczna postawa robaczki! Ponadto musieliby pisać wspólną odpowiedź, tak jak oświadczenie, przez kilka miesięcy :)

Patrycjuszu i Krzysztofie zrozumcie, że nie mogę już prowadzić was za rączkę, ponieważ teraz muszę za rączkę prowadzić własnych synów.

Dziękuję też dobrym i normalnym ludziom za powstrzymanie emocji i przeczekanie z klasą!

A teraz robaczki jeśli znów musicie, zapraszam ponownie do obrażania mnie i mojej rodziny tu na facebooku lub na glamrapie... Niech mocz będzie z wami ;) "

W komentarzach Szad dodał również "Promocja własnej osoby to bardziej ich odwrócenie uwagi od problemu , bo wątpię na dziś dzień żebym jeszcze coś nagrywał" a na pytanie jednego z fanów czy nie lepiej byłoby ustawić się i wyjaśnić wszystko na żywo odpowiedział "Ustawić się chciałem ale bez odzewu, za to odzew nastąpił od ich znajomych i bliskich którzy ruszyli moją rodzinę i grozili moim dzieciom!"

Wcześniejsze wpisy:

Szad: "Nie ma 3W! Czekam na beef, tylko czy mają odwagę"

Pork i Nullo do Szada: "Zły to ptak, co sra we własne gniazdo"

Anonim
ja pierdole jakie to wszystko jest żałosne...
Dziękuję
To on dopiero się dowiedział, że to potomkowie? Poza tym Japońcy są potomkami Szwadronów śmierci.
Słuchacz
To jest jakieś kuriozum. Z nudów postanowiłem idąc po kolei, zdanie po zdaniu, spróbować to zrozumieć, ale poległem. -,,Moje małe, wrogie, wałbrzyskie robaczki"- mocne słowa, ciekawe, czy tak samo zwracał się do nich np. podczas wspólnych koncertów, ale ok, idziemy dalej. -,,potomkowie starych kapusiów i złodziei wraz z przyjaciółmi"- Jakie to ma znaczenie? Ktoś wybiera sobie rodziców? Jaki wpływ miał Pork (rozumiem, że o niego chodzi) na to, co robił jego ojciec X lat temu? -,,Czytając wasze bezradne kłamstewka i latami pielęgnowane kompleksy zrobiło mi się lżej" Jakie kłamstewka? Gdzie? Jakieś przykłady? No i druga część- Latami pielęgnowane kompleksy. To skąd te płyty w 2012 i 2015? Hipkoryzja? Amnezja? - ,,Pokazaliście bowiem całej Polsce, a przede wszystkim mojej rodzinie, przyjaciołom i normalnym ludziom kim jesteście"- niby co pokazali? Ktoś wie? - ,,Mógłbym w waszym małym stylu wylać prawdę o każdym z was z osobna, tylko po co i jaki popłoch wprowadziłoby to w wasze zgnite towarzystwo?" Kiedy Pork i Nullo wylewali jakąś prawdę o Szadzie? -,,Dziękuję też dobrym i normalnym ludziom za powstrzymanie emocji i przeczekanie z klasą!" Hmm,no a kto zaczął całą tą gównoburzę na FB? Póki co, to emocje produkuje tylko Szad. -A teraz robaczki jeśli znów musicie, zapraszam ponownie do obrażania mnie i mojej rodziny tu na facebooku lub na glamrapie... Niech mocz będzie z wami ;) " Kolejne tego typu zdanie i jak rozumiem, chodzi o Porka i Nullo. Ktoś coś wie, o jakie obrażanie chodzi? Jakieś przykłady? -,,Promocja własnej osoby to bardziej ich odwrócenie uwagi od problemu , bo wątpię na dziś dzień żebym jeszcze coś nagrywał"- Przecież dopiero co wyszła płyta ,,Człowiek Duch"...
1984
Nie wiem po co w ten sposób załatwiają te sprawy. Nie rozumiem tego za grosz. Kurwa postępują jak typowi dzisiejsi leszcze, do których tak często się przypierdalają na płytach . Odjebali sobie zajebisty pasztet, oni, ci których nigdy bym nawet oto nie posądził, zdyskredytowali się do zera. Ale to jest smutne, puste, infantylne, prostackie, że w dzisiejszych czasach normalne jest wyzywanie się od huji złodziei frajerów itp. na tych portalach społecznościach. Ze nawet tego typu osoby, będące dotychczas jakimś pierwowzorem tego środowiska tak nisko upadają. A wy również jako portal w to idziecie. Bo i wy jesteście jak te tanie brukowe kurewskie hieny. Teraz będziecie budować liczby wyświetleń inne socjotechniczne zagrywki. W sumie to jesteście takimi samymi świniami z tego samego chlewa. Oni nawet rozejść się nie potrafią z honorem, wy tylko patrzycie na te słupki. Piszcie o muzyce, o muzyce i tylko o muzyce.
eszet
Zdecydowanie jeden z najlepszych składów w polsce,jak już pisali przedmówcy,ostatni skład po którym można by się spodziewać tego typu sytuacji. W polskim rapie jest mnóstwo syfu,ale 3w było inne niż Ci wszyscy. Bywałem na różnych koncertach hip hop,ale nigdy nie zapomnę pierwszego mojego koncertu 3w w cieszynie, gdy weszli do klubu i to dziwne uczucie jak by jakieś nieziemskie istoty przybyły... pamiętam że poczułem się wtedy jak na planie jakiegoś filmu,sam nie weim czemu ale skojarzyło mi się to z władcą pierścieni, jakaś magia w tym była. Zjarany coś tam wybełkotałem do Szada, że mega i takie tam :P i przeprosiłem, że nie kupiłem jeszcze nowej płyty bo lipa z hajsem itp,a on podał mi rękę i powiedział : dziękuję,miło mi że to doceniasz , nie ważne że nie kupiłeś płyty,ważne że słuchasz i rozumiesz :) szkoda,wielka szkoda,bo skład ponad czasowy, a chłopaki zawsze umieli zachować się z klasą i szacunkiem...
:D
Zal naprawde zal , a to co odpierdala Szad to jest kurestwo , jebany internetowy hejter , po co to ? "TAK SIE NIE ROBI"
dww
KURWA, jako fan, jestem w szoku. Wchodzę na Popkillera i czytam coś takiego... To smutne, ale też taką nie chęć przez to do tego całego Rapu. 3W to jakby nie było najlepszy skład w Polsce i jak widzisz te obrzucanie się gównem to już przestajesz wierzyć w sens tej całej zabawy... Czy już za nikogo na tym świecie nie można być pewnym?
eef
wzbudza taką niechęć.*
Tak
Nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze! Składu nie ma ale płyty pozostały

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>