Rap Addix, Cruz/Zaspał, Zioło, Kościey, DJ Qmak, DJ Madyo @ Wrocław

Miejsce: 

Ruska 3/4, Wrocław

Data: 

2013-06-15 21:00

15 czerwca we Wrocławiu w klubie Concret odbędzie się koncert grupy Rap Addix, która pojawią się w składzie: Junes, Jeżozwierz, Kidd, Soulpete. Na koncercie nie pojawi się LaikIke1, ponieważ przebywa za granicą. Oprócz nich na scenie zaprezentuje się Cruz/Zaspał, Zioło, natomiast całą imprezę poprowadzi DJ Qmak, a o afterparty zadba DJ Madyo. Bilety możecie nabywać w cenie 20 zł w przedsprzedaży i 30 zł w dniu koncertu. Jak informują organizatorzy, jest możliwość zakupienia biletów poprzez wpłatę na konto o numerze 86 1020 5460 0000 5402 0092 6865, w tytule wpisując swoje imię i nazwisko, które zostanie wpisane na listę na wejściu. Więcej informacji znajdziecie na facebook'owej stronie wydarzenia. Poniżej przygotowane przez organizatora sylwetki artystów:

 

Rap Addix "PO PIĘTNASTU LATACH ZESZLIŚMY Z GÓR, NASZE JUCZNE WOŁY PADŁY W POŁOWIE DROGI"

Soulpete - współzałożyciel Rap Addix / reprezentant EtRecs / producent, na którego bitach już wkrótce będzie można usłyszeć takich raperów jak Guilty Simpson, Blu, Oddisee czy Supastition. Ma na imię Piotrek. Nie Krzysiek. Piotrek.
http://www.facebook.com/soulpetemusic
http://etrecs.com/

Junes - współzałożyciel Rap Addix. Mizantrop, niby coć tam rapuje (najchętniej by tego nie robił), ale inaczej nie umie żyć. Gdy zapomina swoich zwrotek to wciąż ma wyjebane.
http://www.facebook.com/JunesRapAddix

Jeżozwierz - pracuje ,rapuje, pije cytrynówkę, pali Lucky Strike, czesze nieźle.
https://www.facebook.com/JezozwierzTWP

LaikIkeOne - siema szmato LaikIkeOne #rozpierdalator. Best whatever!
http://www.facebook.com/LAIKIKE1

Kidd - ma taką wczutę w rap, że ma się za MC Hammera Komuny Paryskiej. Po wódce jest w stanie złamać nosorożca, ale potem żałuje.
https://www.facebook.com/skwer.org
http://www.skwer.org/

------------------------------------------------------------------------------------------------

Cruz – autor dobrze przyjętej ep`ki pt. „Akcjonariusz” (2007/2008), na której gościnnie udzielił się m.in. Kidd, a za warstwę muzyczną odpowiedzialni byli Expe i Zioło. Z tym drugim zagrał liczne koncerty. Gościnnie udzielił się m.in. na produkcjach Erkinga, Osete. Pracuje nad albumem z Młodzikiem i swobodnym eksperymentem natury spoken word`owej.

Zaspał – zwycięzca pierwszej wrocławskiej konfrontacji Beat Battle. Autor muzyki do dwóch, dobrze przyjętych projektów z Cruzem - 'Sztuka Naiwna' oraz 'Dada'.
https://www.facebook.com/cruz.zaspal

------------------------------------------------------------------------------------------------

Zioło – tzw. Zioło, strasznie fajny mc i producent, współpracował z takimi fejmami jak Ten Typ Mes, Pyskaty, Proceente, Laik, Majkel, Skorup, Cruz, Prys. Wyprzedza swoja epokę o lata świetlne, grał na Kempie i jest bogaty. Wydał dwie świetnie przyjęte solówki – „Siema LP” i „Hip-Hop”.
https://www.facebook.com/ZioloZiolo?fref=ts

------------------------------------------------------------------------------------------------

Kościey - rocznik 85. Nie taki jeszcze stary ale już nie taki młody. Przygodę z muzyką zaczynał w czasach licealnych w kapeli Rebelia którą charakteryzowało to iż nikt w niej nie potrafił grać na żadnym instrumencie, Kościey darł morde do mikrofonu a dziewczyny ze szkoły szalały pod sceną. W międzyczasie zainteresował się raczkującym gatunkiem muzycznym jakim był w tamtym okresie w Polsce hip-hop. Przegrywane taśmy i zrzuty z ziomkami na nowości wychodzące wtedy jeszcze na kasetach magnetofonowych. Viva II i czekanko na kolejny odcinek "Supreme". Takie to były piekne czasy. Za pierwszy występ na którym pierwszy raz w życiu rapował przed szerszą publicznością, był bliski zgarnięcia sowitego wpierdolu bo nieumyślnie zdissował ze sceny starszych chłopaków z klas technicznych. Po tym traumatycznym wydarzeniu, wyjechał na rok do Londynu aby uzbierać drobne na troszke lepszy sprzęt niż dotychczasowo używany dynamik Shure'a którego kupił na spółę ze swoim kumplem. Po powrocie zaczął intensywnie nagrywać pojedyńcze numery które w większości nie ujrzały światła dziennego. Jedyny materiał z jego udziałem który miał ręce i nogi to płyta z bandą Wrooclyn Dodgers. Wcześniejszych dokonań lepiej nie sprawdzać jeśli ktoś dba o swoje uszy. Obecnie nagrał pierwszy solowy materiał który powinien niektórym dać do myślenia. "Ciekawe przypadki Człowieka Nizioła" - czekasz na tom płyte!
https://www.facebook.com/Kosciey?fref=ts

-----------------------------------------------------------

DJ Qmak - Pochodzący z egzotycznego miasta w południowo-zachodniej Polsce - Wałbrzycha, swoją przygodę z gramofonami zaczął w 2002 roku. Od tego czasu zagrał kilkaset imprez, głównie na Dolnym Śląsku. Niegdyś uczestnik wielu bitew, finalista Mistrzostw Polski ITF Poland 2005, zajął również trzecie miejsce na DJSHOP Battle 2006. Twórca skreczy i cutów na wielu rodzimych albumach hip-hopowych zarówno legalnych jak i podziemnych m.in. Trzeci Wymiar - "Złodzieje Czasu", "Dolina Klaunoow", Szad - "21 gramów, "I Niech Szukają Mnie Kule", Wrooclyn Dodgers "Wrooclyn Dodgers", Tusz na Rękach/Voskovy "Get Fejm Or Die Tryin'", Raca/Donde "Konsument Ludzkich Sumień", Milmnóstwo "Uwolnij chomika" i wielu, wielu innych. W swoich setach miesza różne style i gatunki. Hip-hop, funk, ghetto funk, r’n’b i soul to częste składniki jego "mikstur".
http://www.facebook.com/qmak.dj

prawiedżorda
best whatever?chyba BEST ONE EVER,z fartem

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>