Szad po deportacji trafił do aresztu w Polsce

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-02-18 20:06 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 23)

Pod koniec ubiegłego roku dotarły do nas smutne wieści związane z byłym członkiem Trzeciego Wymiaru. Szad został aresztowany w Słowenii, podejrzany o porwanie swoich dzieci. Zatrzymano go na mocy Europejskiego Nakazu Aresztowania.

"W maju bieżącego roku, mający ograniczone prawa rodzicielskie ojciec dwóch synów, Michał B. potajemnie wyjechał z nimi poza granicę Polski. Ślad po nim się urwał. Wałbrzyscy policjanci rozpoczęli poszukiwania" - informował wówcza serwis Wałbrzych24, dodając, że według ich ustaleń jest to popularny raper Michał B., znany jako Szad.

Niedługo później bo 27 grudnia raper został deportowany ze Słowenii i umieszczony w polskim areszcie. Informacja dopiero teraz trafiła do mediów. "Obecnie Michał B. pozostaje do dyspozycji Prokuratury Rejonowej w Wałbrzychu" – przekazała w rozmowie z Wałbrzych24 sędzia Sądu Rejonowego w Świdnicy, Marzena Rusin-Gielniewska.

Jak przypomina CGM Szad już dwa lata temu informował fanów o swojej sytuacji rodzinnej, pisząc "Dzięki życzliwym moi synkowie mają ojca tylko dwa dni w miesiącu. Patrzyłem niedawno ze starszym Szadkiem w gwiazdy i nie mamy wątpliwości, że niebo nie jest limitem. 7-latek ma bardziej otwarty umysł od zaprogramowanych marionetek. Bądźcie przygotowani, że będą teraz robić ze mnie psychola, uciszać i niszczyć mnie dalej"

Tagi: 

krkTSW
Zdecydowana czołówka polskiego rapu, zarówno technika, teksty jak i muzyka na której nagrywał, czekałem na nowe produkcje.
Fran
Szkoda ze się odkleił i rozjebał. Na pewno ostatnie na czym mu zalezy to te dzieciaki. Dobrze że im nic nie zrobił przez te swoje spiskowe teorie. Chociaż porwanie to też krzywda, biedne dzieciaki.
BoomBap 90
No i znowu zacznie się nagonka na Szada jak w poprzednim przypadku jak go złapali na Słowienii macie ludzie temat do rozkminy jakbyście nie mieli własnego życia stało się życie teraz cały czas będziemy żyć tym że Szad porwał swoje dzieci no k...a temat dnia i nocy.
Lil sqqa
Kobiety potrafią zniszczyć człowieka jak mało kto nie dość że ograbią z majątku to jeszcze z godności, jakim trzeba być potworem żeby utrudniać kontakt z dzieckiem i przez to właśnie dochodzi do takich sytuacji...
Adam Rauszer
Tak, tak, kobiety najgorsze, a to że tatusiowi odpierdalało i mówiła o tym nie tylko matka to już nic nie znaczy xD Szczególnie że trzeba mieć nierówno pod kopułą żeby porwać swoje dzieci. A szkoda, bo Szad to topka polskich raperów.
Anonim
Widać że młody gnój jesteś i gówno wiesz o życiu. Jak kolo wyżej napisał suki też potrafią niszczyć facetów psychicznie ale co ty możesz o tym wiedzieć skoro siedzisz w necie i powtarzasz tylko to co gdzieś przeczytasz w jakiś gówno niusach
Nonim
Suki? Do matki też tak mówisz? Widać, że stary gnój jesteś i chyba w życiu ci nie wyszło skoro siedzisz w necie i podniecasz się niusami. Każdy ojciec normalnie spotyka się z dziećmi, nawet po rozwodzie a tylko Szad ma urojenia, manie prześladowcze i przejarana głowę. Robi chujowe akcje a potem z siebie ofiarę. Oklejony od rzeczywistości manipulant. A fani wierzą... Zbiórkę może na niego zrobcie
Anonim
Moja matka nie jest odkeliona Kariną a wiele takich jest ale ty ignorancie kierujesz się stereotypami i odrazu z miejsca skreślasz faceta przyznając rację kobiecie a nie zawsze tak jest jak byś był dorosły to byś wiedział powtórzę to jeszcze raz. Następna rzecz w twoim miemaniu jak ktoś zostawi komentarz na stronię poświęconej muzyce która słuch od 30 lat to oznacza że w życiu mi nie wyszło? Co to za brednie. " każdy ojciec normalnie spotyka się z dziećmi" takimi słowami tylko udowadniasz ze siusiak jesteś co mało się zna. Nie życzę nikomu takich sytuacji bo to chore gówno i dzieciaki cierpią najbardziej w tym ale pamiętaj nie oceniaj książki po okładce
Anonim
Schizofrenik plus kilogramy trawy. Ojciec kurwa roku xD
Anonim
Lepsza matka mefedroniara czyż nie
Hmmm
I z jednym zdaniem się mogę zgodzić - "i dzieciaki cierpią najbardziej w tej sytuacji" kiedy odklejony tato z manią prześladowczą wywozi je i się ukrywa... Nie oceniaj książki po okładce. Zdziwiłbyś się gdybyś znał prawdę o swoim Idolu.
Anonim
Przepraszam ale gdzie ja napisałem że to mój idol? Tu już nie chodzi nawet o ten przypadek chodzi mi o to że zazwyczaj faceta stawia się w złym świetle jako najgorszego a jak historia pokazuje często jest inaczej
Anonim
Prześledź informacje na jego temat, gość jarał kilogramy trawy do tego jakieś manie prześladowcze, teorię spiskowe i to pewnie przez kobietę. Czyli jak by zabił dzieciaki widząc w nich repitalian to też byś tłumaczył wina kobiety i niewinnością typa?
Anonim
Które informacje te na tych gówno portalach szukający sensacji? Ty chyba nie rozumiesz o co mi chodzi to. Napiszę jeszcze raz tu już nie chodzi o ten konkretny przypadek bo widzę że wszyscy używacie tych samych argumentów jak byście czytali ten sam artykuł na hlam rapie. Chodzi o fakt że facet zawsze stawiany jest w złym świetle a jak wiadomo kobiety też potrafią być potforami w rodzinie ale nikt o tym głośno nie mówi
Tom
Ale komentarze tutaj są odnośnie tego artykułu, tej sprawy, tego człowieka. Więc o czym ty piszesz. Ze kobiety to, kobiety tamto. Matka Cię nie kochała i masz jakieś problemy? Szadowi odjebało. Od dawna się o tym mówi.Zona od niego uciekła i zabrała dzieciaki bo gość się odkleił. Mamie prześladowcze, kilogramy trwawy, agresja. Bogu dzięki że dzieci wróciły całe. To nie było takie oczywiste. Jakby mu odjebało i zobaczył w nich jakis urojonych wrogów i ich zabił to ciekawe o byś mówił. Choroby psychiczne i narkotyki to nie żarty.
Hado
I znowu będzie jaki to on biedny i nagonka na matkę... Szadowi odjebało o czym mówi się od lat. Każdy kto go zna potwierdzi. A porywać dzieci to już patologia. Może sobie posiedzi to przemyśli. Może go w końcu na leczenie wezmą.
Hahahha
A w dupie z tym raperzyną. Topka w pl?? Widać jaki w cebulandi jest poziom rapu. Jedynie czego się dopatruje to, że koleś który miał kawałek popowy dla mnie masz staja okazał się większym kryminalistą niż bezzębni ulicznicy z stopro.
Hmmm
Hmmm. Aż jeden tytuł widzę kolega wymienił. Istna Dolina klaunów.
Anonim
Dla mnie masz styla był dla ciebie kawałkiem popowym? Radzę wybrać się czym prędzej do specjalisty może jeszcze ci pomogą
edrre
Szad zawsze będzie legendą rapu w Polsce zapisany jako topka dożywotnie, jest wzorem w nieustępliwości i konsekwencji, trzymaj się byku.
Kiro
Przecież w tych poprzednich artykułach było napisane, że w maju porwał. Od maja do teraz to przecież ponad pół roku! Masakra. Biedne dzieci. A fani będą go jeszcze bronić ze wspaniały tata zabrał dzieci na spotkanie i nie odwiózł. No patologia. A jeszcze większa patologia w komentarzach, które go bronią. Czy ktoś z komentujących zna w ogóle tego pana. Nie płyty jego i to co on sam chce abyśmy o nim wiedzieli.... Bo jak się okazało nieźle na w głowie najebane a wydawał się taki poukładany.
Anonim
A ty go znasz że się moadrzysz? Gościu przeczytałeś jakieś gówniane artykuły pismaków szukających sensacji i łykasz jak młody pelikan. Ciśniesz ludzią a sam wydałeś wyrok kierując się artykułami z internetu
Haba
A żebyś wiedział że ja znam. Gość mieszkał we Wro, teraz pod.. O jego zachowaniach dużo się na słuchałem, kilka widziałem. Pojeb z manią prześladowczą. Dobry Flow to nie wszystko. Jako człowiek DNO.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>