Szad przerywa ciszę: "Na mnie warto zaczekać"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-06-04 14:06 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

W ostatnim roku cicho było u Szada, teraz raper postanowił zdać fanom krótki raport.

"Witajcie! Zasypaliście mnie w ostatnim czasie wiadomościami... Dzięki! Długo mógłbym opowiadać, ale lepiej kiedyś napisać książkę. Jak widzicie mam się nie najgorzej... Właśnie wyszedłem po dwóch dniach ze studio gdzie nagrałem dla Was kolejne cztery numery. Piszę, nagrywam drugą płytę i czuję, że po 17latach nie muszę już nic nikomu udowadniać. Na mnie warto zaczekać 5! ps. nie wierzcie w farmazony na mój temat!" - czytamy na profilu byłego członka Trzeciego Wymiaru.

Tagi: 

Proszek
No
Proszek
Trybuna Ludu #26 - Waldemar Kasta odpowiada na pytania internautów Pytanie z: 8:30 Szad dołącza do SB Maffija?
patopato
Przecież nie tak dawno jakiś ziomek co go nominował do Hot16challenge mówił ze z nim pisał i że Szad już nigdy nic nie nagra i go nie usłyszymy, tak mu rzekomo napisał Szad. Teraz sam Szad oficjalnie pisze że robi kolejną płytę (z tą drugą to chyba mu się pomyliło bo wydał ich już 3), więc nie wiem o co tu chodzi, rok temu miał już niby jakąś skończoną, teraz pisze kolejną... Zapewne wkrótce doda post że "oni" blokują mu wszelkie możliwości wydania płyty i że musimy poczekać. Gość ma serio chyba jakieś urojenia, rozdwojenie jaźni czy coś takiego, szkoda człowieka jak i rapera bo teksty pierwsza liga.
16:04 17
CELOWO gadał bo Szad mu kazał dla promocji
Fake G
Jak narazie to tylko ty masz urojenia bo cos gdzie tam słyszałeś i głupoty piszesz. Mógł stracic materiał mógł być lipny dlatego go nie wydał może być mnóstwo powodów ale nie bo ktos gdzies pisał to juz na pewno prawda.
Mb
Racyja
wdwdw
a co do 2 płyty chodzi o to, że skończył operacje czarna osa i robi drugą. Na szada warto zaczekać.
jo
No ładnie popkiller, że wrzuciliście to info. Osobiście jaram się w kurwę. Dla mnie Szad scisły Top PL rap gry pod względem technicznym i lirycznym. Zdecydowanie mało doceniany. Liczę, że te 2 nowe płyty wyjaśnią wiele i rozjebią tą marną rap gre.
Dziekan
Schizofrenia straszna choroba

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>