Szad atakuje Nullo, Sitka, DJ-a Creona oraz oskarża Facebooka i Youtube'a

Spora internetowa burza po ostatnim wpisie Szada. Raper oskarżył Facebooka o ograniczanie mu zasięgu, zaatakował również Nullo, Sitka czy DJ-a Creona.

"Facebook systematycznie odlajkowuje mój profil i ogranicza mi docieralność, o czym już wspominałem. Niestety niszczy się tym sposobem w Polsce niewygodne osoby głoszące prawdę i robi się to tak, aby niedoinformowanej i mało spostrzegawczej części odbiorców po prostu ten proceder umykał" - napisał Szad na swojej facebookowej stronie, wywołując tym samym burzę wśród osób śledzących jego twórczość. Raper napisał również, że nie interesuje go kupowanie lajków na specjalnych "farmach", równocześnie wskazując na Nullo jako przykład muzyka, który skorzystał z takiej możliwości. Dodał też, że Trzeci Wymiar zniknął bezpowrotnie a DJ Creon to jeden z najbardziej nieszczerych ludzi, jakich poznał. Co więcej, wśród licznych komentarzy, na które autor "Człowieka Ducha" odpowiadał pod postem, znalazło się też miejsce na krótkie skwitowanie twórczości Sitka.

"Sitko jak wielu innych pociotów jest promowany bo ogłupia słuchaczy i robi ładny damski dziubek" - stwierdził Szad.

Poniżej pełna treść wpisu wałbrzyskiego rapera:

Tagi: 

k2
Akurat odnośnie Sitka ma rację, ale co do pozostałych wywodów - przykro, że tak upada legenda.
w
mÓGŁ CHOC DISS NAGRAC. z fB AKURAT PRAWDA, NA PEWNYM etapie trzeba płacic fb za nieblokowanie kolejnych lajków
staaaachu?
Nie specjalnie słucham 3w, szada solówke jakąś miałem i nawet sie chwile jaralem, ale do rzeczy. Pojebało gościa. I to grubo. Niech zacznie wygłaszac co sądzi o smoleńsku i lądowaniu na księżycu. Na pewno wszystkich to interesuje. Głoś prawdę męczenniku, jakiś ty biedny, fb cie blokuje! Jestes jebanym raperem, chuj ludzi obchodzi twoje zdanie, profil powinien dotyczec twojej dzialalnosci muzycznej. Poważny facet i takie jaja odpierdala. Na stos debila! xD
FORMan
1000% masz racje. Szad to socjopata. swoich kamratów by w piach położył dwuulicowa szmata
skilu
SZad jesteś chory.
kape1993
Możecie spijać mu z torby cwele tyle wam powiem :) Zobaczycie co się stanie za jakiś czas, tyle.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>