Salto

Salto

kategorie:
dodano: 2014-06-22 18:19 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Salto" - Najnowszy album Shota nie bez powodu otrzymał taki tytuł. Na płycie gospodarz dopuścił się przejazdu przez bardzo szerokie spektrum gatunków muzycznych. Od numerów akustycznych, przez klasyczny sampling, do newschoolowych brzmień a nawet kawałków, których nie powstydziłyby się kapele rockowe. Na płycie usłyszymy również m.in. PeeRZeta, Oxona, Człowienia czy Haja.

Tagi:
dodano: 2014-05-18 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Salto" - Najnowszy album Shota nie bez powodu otrzymał taki tytuł. Na płycie gospodarz dopuścił się przejazdu przez bardzo szerokie spektrum gatunków muzycznych. Od numerów akustycznych, przez klasyczny sampling, do newschool'owych brzmień a nawet kawałków, których nie powstydziłyby się kapele rockowe. Na płycie usłyszymy również rap m.in. PeeRZeta, Oxona, Człowienia czy Haja.

Tagi:
video dnia
dodano: 2014-05-12 15:26 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Shot - Daj mi buziaka

Dlaczego: "Daj mi buziaka" to kolejny singiel z albumu Shota - "Salto". Energiczny numer osadzony w mocno rockowym klimacie. "Salto" - najnowszy album Shota nie bez powodu otrzymał taki tytuł. "Na płycie gospodarz dopuścił się przejazdu przez bardzo szerokie spektrum gatunków muzycznych. Od numerów akustycznych, przez klasyczny sampling, do newschool'owych brzmień a nawet kawałków, których nie powstydziłyby się kapele rockowe. Na płycie usłyszymy również m.in. PeeRZet'a , Oxona , Człowienia czy Haja. Całość to szesnaście kawałków solidnej i świadomej muzyki." - czytamy w info prasowym. Krążek zamawiać można tutaj.

Tagi:
video dnia
dodano: 2014-03-19 15:01 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Shot feat. Ola Flai - Dziewczyna Z Sąsiedztwa

Dlaczego: "Dziewczyna Z Sąsiedztwa" jest pierwszym singlem z nowego albumu Shota pt "Salto". Za warstwę muzyczną odpowiada sam Shot, natomiast w refrenie gościnnie pojawiła się Ola Flai. Produkcją teledysku zajęła się grupa filmowa OGfilms.

"Salto" - Najnowszy album Shota nie bez powodu otrzymał taki tytuł. Na płycie gospodarz dopuścił się przejazdu przez bardzo szerokie spektrum gatunków muzycznych. Od numerów akustycznych, przez klasyczny sampling, do newschoolowych brzmień a nawet kawałków, których nie powstydziłyby się kapele rockowe. Na płycie usłyszymy również m.in. PeeRZeta, Oxona, Człowienia czy Haja. Całość to szesnaście kawałków solidnej i świadomej muzyki.

Tagi: