Popkiller Młode Wilki 3 lata później - przypominamy fotorelację z planu 1 edycji

"Od paru dni tajemniczo zapowiadaliśmy wam naszą najnowszą akcję... planowaliśmy ją jednak dużo dłużej a pierwsze działania podjęliśmy jeszcze pod koniec ubiegłego roku. Roboty było sporo, ale teraz mamy nieskrywaną przyjemność przedstawić wam dokładne szczegóły wielkiej akcji jakiej jeszcze na polskiej scenie hip-hopowej nie było." - pisaliśmy 3 lipca 2011.

To już trzy lata od kiedy postanowiliśmy zmaterializować swój ambitny pomysł stworzenia czegoś na kształt polskiej odpowiedzi na XXL Freshmen. Widząc ogrom młodych talentów, którym brakowało odpowiedniej ekspozycji zdecydowaliśmy, że warto im pomóc. Wiedzieliśmy co, nie do końca wiedzieliśmy jeszcze jak - szczególnie, że wyjściowy budżet, którym na ten cel dysponowaliśmy wynosił równiutkie 0 złotych. A jednak udało nam się ideą zarazić innych - Ostrego, który bezproblemowo dostarczył potężnie rozbudowany bit; Dwaem Media Group, które zgodziło się nakręcić klip jedynie za zwroty kosztów transportu; Bartosza z Endefisu i Studio Szabrownix oraz Anemika i Dobrzejeststudio, którzy zgodzili się użyczyć nam na cały dzień miejsca; klub WhyNot?, który użyczył nam miejsca na specjalne graffiti i w końcu UrbanCity, które wsparło nas finansowo jak i logistycznie przy produkcji płyt. Równie entuzjastycznie odnieśli się do akcji sami zaproszeni raperzy - Medium (dziś Tau), Białas, Gedz, Bonson, Vixen, Shot, Bisz, Tusz Na Rękach, Kaiteu, Śliwa, Rekord oraz Green.

Wydawało się, że mało fortunny może być termin - w końcu ruszaliśmy w pierwszy weekend lipca, w trakcie trwania Openera, a klip ukazał się już na początku sierpnia, gdy frekwencja przy komputerach jest jeszcze mniejsza. Nic z tego - odbiór, zainteresowanie, ilość dyskusji, komentarzy i wsparcie całej czołówki polskiej sceny przerosły nasze oczekiwania wielokrotnie, akcja Młode Wilki na stałe wpisała się w kalendarium sceny a ja sam od tego czasu na pytanie "kto będzie w tym roku Młodym Wilkiem?" musiałem unikać odpowiedzi już jakieś 5000 razy. Patrząc na tę okrągłą rocznicę postanowiłem przypomnieć Wam zdjęcia z planu pierwszej edycji naszej akcji, zarazem zapewniając o dwóch rzeczach - możecie oczekiwać edycji czwartej (w specjalnym temacie na naszym forum możecie rozmawiać już o swoich typach czy propozycjach) a my postaramy się nie osiąść na laurach i znów zaskoczyć Was czymś więcej.

Zdjęcia: Wojtek Koziara, Hipolit Ster (Warszawa, cz. 1), Mariusz Cieniawa, Mateusz Natali (Wrocław, cz. 2)

Tutaj przypominamy video...

Popkiller Młode Wilki - Na Front (prod O.S.T.R.)

A tutaj same zdjęcia...

Galeria

Miko
pierwsza część było zdecydowania najlepsza, na dodatek raperzy którzy brali w niej udział odnieśli spory sukces i większość z nich już zajmowała czołowe miejsca na olisie
asd
kazda kolejna edycja to jakaś kupa. nie wiem skąd wy tych typów bierzecie. Wystarczy porównać z tym zestawieniem.
Ja robie dobrze też
1 i 2 Były ok a w 3 miały byc dwie osoby które powiny byc ale nie wzieli ich bo wzieli tych obstawionych tylko dla zabicia kawałka teledysku
rvn
2013>2011>2012
polski rap gówno
MEDIUM JESZCZE ZANIM MU ODJEBAŁO ZJADŁ CAŁY NUMER TEKSTEM WERSEM O KSIĄŻKACH I FACEBOOKU.
orientororonto
Kurdę, całą galerię przejrzałem, żeby znaleźć wspólne jakieś foto Białasa i Śliwy, i nic :'(

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>