Paciwo, Temate, Włodi "To Coś Więcej" - teledysk

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2010-05-03 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)
To, że rapowy Dolny Śląsk się ostatnio zaktywizował zauważyłby każdy, nawet średnio ogarnięty w polskiej scenie (i polskiej geografii) fan tej muzyki. To dobre zjawisko i dobrze, że mamy okazję posłuchać sobie ich bitów, zwrotek i cutów. W tym regionie drzemie wielki potencjał.

Dziś mamy dla was kolejną produkcję z tego regionu, która jednocześnie promuje płytę Temate "Tematycznie" i Paciwa "Rezurekcja". Gościnnie pojawia się tu warszawski gigant - Włodi.

Bit, który wyprodukował Fazi JR brzmi podobnie do tego co robił Henson i w sumie sprawia dość przyjemne wrażenie, pomimo nachalnej hitowości. Niestety, jeśli chcecie na tym bicie usłyszeć dobry rap, musicie poczekać do trzeciej zwrotki. Nie mogę oprzeć się wrażenie, że jedyną osobą w tym kawałku, która potrafi dobrze rapować jest Włodi. Paciwo jest nadekspresyjny, a jego porównania i follow upy są zwyczajnie słabe. Temate ze swoim offbeatem i wadą wymowy irytuje niemiłosiernie.

Na szczęście Włodi ratuje kawałek swoją kozacką zwrotką. Kolejną. Wiatr w żagle, który złapał przy "Nigdy Nie Mów Nigdy" nadal wieje. Imponujące.

 

escobar
Brawo Daniel w końcu przeczytałem w Twoim newsie obiektywny komentarz.Oby tak dalej.Boli mnie to strasznie i nie potrafie pojąc jak takie ultrawacki jak Temate czy ten drugi przebijaja sie tak wysoko, a o takich kotach jak Reno mało kto słyszał.
ekajpe
Włodi zdecydowanie najlepiej a nigdy nie byłem jego fanem, powoli to sie zmienia :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>