Głębia

Głębia

dodano: 2020-05-28 17:45 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Długie 2 lata od pierwszych zapowiedzi zajęło Silesowi dostarczenie słuchaczom debiutanckiego albumu. "Głębia" ujrzała już światło dzienne, co było okazją do rozmowy z uczestnikiem 6 edycji Młodych Wilków, który na swoim krążku zgromadził takich gości jak Paluch, Tymek, OKI czy Smolasty.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Wywiady
dodano: 2020-04-27 19:34 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Już za niespełna 3 tygodnie ukaże się debiutancki legal Silesa, uczestnika Młodych Wilków 6, którego preorder możecie zamówić na stronie www.sileslbc.pl. Niedawno ruszył preorder, odsłonięta została tracklista z udziałem takich gości jak Paluch, Tymek, OKI czy Smolasty, do tego Siles odpalił wyczekiwany przez fanów singiel "Winogronowa Fanta". Z tej okazji postanowiliśmy zadać raperowi z Lubaczowa parę szybkich pytań.

Tagi:
dodano: 2020-04-24 20:36 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Od ponad roku na snippetach krążył numer, wszyscy pytali: Siles, kiedy „Winogronowa Fanta”? No i jest!

Jeśli złapała Cię kwarantannowa zamuła i nie wiesz, co ze sobą zrobić, Siles ma na to rozwiązanie. Spraw sobie winogronowy piątek, odpal singla i płyń na wajbie do rana. „Winogronowa Fanta” to singiel z debiutanckiego albumu artysty zatytułowanego „Głębia”, którego preorder możecie zamówić na stronie www.sileslbc.pl

Tagi:
dodano: 2020-04-14 13:43 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Siles kazał na siebie trochę poczekać, ale gdy już się zjawił, zdecydowanie nie zwalnia. Kurz jeszcze nie opadł po premierze remiksu „Pokaż” z najnowszej składanki QueQuality, w którym gościnnie wystąpił Qry i Żabson. Siles postanawia jednak odkryć karty serwując nam kolejny track „Między nami” z gościnym udziałem Distera. Numer pochodzi z nadchodzącej debiutanckiej płyty Silesa zatytułowanej „Głębia”.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2020-04-14 13:36 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Debiutancki album Silesa „Głębia” to zbiór zróżnicowanych utworów, który ma na celu zachęcić słuchacza do refleksji. Artysta podkreśla wagę emocji w swojej muzyce, bez których nie widzi sensu egzystencji/tworzenia. Zmieniający się klimat brzmień jest uosobieniem poszukiwania własnego ja, poczucia wewnętrznego spokoju. Jak mówi sam Siles: „Głębia” to czas i doświadczenia, które chciałbym zostawić za sobą, to już etap do zamknięcia.

Tagi:
video
dodano: 2017-10-31 18:30 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Na kanale Step Records TV pojawił się kolejny singiel Rovera. Video do "Głębi" jest kontynuacją i dopełnieniem poprzedniego klipu do utworu "Krople". Kielecki raper tym samym zapowiada nadchodzące LP "Puszka Pandory", za którego produkcję w całości odpowiadać będzie duet Rześko x Marcin Szmuc. Video to dzieło połączonych sił ekip Cinestra Film i Tomasens.