Dobry Dzieciak

Dobry Dzieciak

dodano: 2024-02-18 09:00 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

To był naprawdę intensywny tydzień na scenie! Nowe albumy dostarczyli Kukon, Kara x Pajczi czy Bajorson, a z piątą płytą wrócił Pepe Skuad, tworzony przez Haju, Rekorda i Roxona. W singlach nie mniej ciekawie - uderzyli KęKę, Hinol Polska Wersja, Otsochodzi, Tau, TPS/Magiera, Zeamsone, WdoWa, Kali i Sir Mich z Mistic Molestą czy Dobry Dzieciak z Peją i DJ-em Decksem. Poniżej znajdziecie 6 albumów oraz prawie 30 singli!

dodano: 2024-01-23 08:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 5)

Bonus RPK nie marnuje żadnego dnia i wciąż jest w gazie, publikując zdjęcia z kolejnych spotkań i działań. Dopiero co zagrał w Krzyżanowicach swój pierwszy koncert po wyjściu, a na horyzoncie już wyczekiwane show w Warszawie. Bonus spędzał także aktywnie czas ze swoim synem i... Matą.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2023-12-16 20:30 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Wczoraj informowaliśmy Was o tym, że Bonus RPK wyszedł na wolność i spędzi Święta z rodziną. Nie wiemy czy to wyjście na stałe czy póki co świąteczna przepustka - ale wiemy, że Bonus postanowił efektywnie wykorzystać pierwsze godziny na wolności. Jest już w studiu, gdzie towarzyszy mu... syn, który w ostatnich miesiącach wszedł na rapową scenę.

dodano: 2023-12-04 16:01 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

9-letni syn Bonusa RPK zebrał sporo uwagi swoimi pierwszymi zwrotkami i singlami, w których pojawiał się u boku m.in. Małacha czy Maty. Teraz okazuje się, że Kuba szykuje pełnowymiarowy materiał.

video
dodano: 2023-10-08 11:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

"Ciemna Strefa zaprasza do zamówienia preorderu najnowszego albumu Czerwina TWM - UWOLNIĆ BONUSA, który ma na celu wesprzeć finansowo uwięzionego artystę oraz jego rodzinę. Bonus RPK od 4 lat przebywa w zakładzie karnym i do końca wyroku zostało mu 10 miesięcy. Głęboko wierzymy w przedterminowe zwolnienie Bonusa, jednak znając polskie realia może być różnie. W/w projekt to braterski ukłon Czerwina, który zaangażował w niego szereg artystów, w tym samego syna Bonusa znanego dziś pod pseudonimem Dobry Dzieciak." - czytamy w opisie.

Po albumie "Murem za Bonusem" zorganizowanym przez Białasa teraz pora na wydawnictwo od Czerwina, na którym nie zabraknie też głośnych gości!