TPS zablokował koncert Sentino w Radomiu?

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-10-23 14:01 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 7)

Na polskiej trasie Sentino zaplanowany został koncert w Radomiu - jednak nie dojdzie on do skutku. Najpierw w Sieci pojawił się wymowny komentarz radomskiego rapera TPS'a, a potem... event został anulowany.

Pod instagramowym postem klubu Lemon Sound informującym, że wystąpi u nich Sentino członek ZDR napisał krótko: "Przykro mi, ale nie" dodając emotkę płaczu ze śmiechu. Niedługo potem klub ogłosił odwołanie koncertu.

TPS odniósł się też do całej sytuacji na instastory. Jeden z fanów zapytał go w Q&A czy to prawda, że przez niego odwołano występ, a raper odpisał "nie lubimy tu takich ;)", a na pytanie "czemu Sentino nie zagra" odpowiedział "bo nie ma gdzie :)".

Screeny załączamy poniżej.

Galeria

Tagi: 

Anonim
Beka z leszcza właściciela co się przestraszył bonusa tps
Anonim
A nie wpadłeś na to że może sprzedali 5 biletów i się totalnie nie opłaca robić tego koncertu
Big L
TPS się przestraszył.Bo być może więcej osób by było na koncercie Sentino w jego mieście .Obaj siebie warci,taka prawda.Boli tęgi pseudo ulicznika ,że ludzie wolą słuchać hip popu?Takie czasy.
Anonim
Boli to fakt że ci ludzi to muszą być strasznie tępi skoro ten hip popowy grajek co to jeszcze nie dawno srał na polskich fanów i miała grać muzykę po hiszpańsku teraz wrócił do kraju i szuka atencji żeby kilka płyt opylic
CNN
Tępi nie tępi.Nie mi to oceniać. Każdy ma prawo wyboru kogo słucha
PRG
No i elegancko TPS.
cbacrew
Nie po drodze mi ostatnio z bonusem tps

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>