Szops

Szops

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-01-02 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Trzeba przyznać, że ten rok rozpoczyna się bardzo intensywnie - także dla fanów podziemia. Wczoraj prezentowaliśmy Wam garść singli, które dostaliśmy na zamknięcie/rozpoczęcie roku, a teraz swoje dokłada Szops publikując mocarne undergroundowe collabo...

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2013-05-26 19:31 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Naszą recenzję płyty producenckiej Szopsa pt "Goodlife" już otrzymaliście, teraz czas na odsłuch całości. A na płycie plejada interesujących gości - Bisz, VNM, Bonson, PeeRZet, Laikike1, Finker, Człowień, Paweł Wu i Mroku. Czy Wasze zdanie pokrywa się z bardzo entuzjastyczną opinią Marcina Półtoraka zawartą w recenzji?

Tagi:
recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-05-24 17:00 przez: Marcin Półtorak (komentarze: 7)

Życie potrafi być zaskakujące. Oczekując jakiejś małej rewolucji czy choćby momentu otrząśnięcia się polskiej sceny w stylu „więc jednak można robić muzykę w inny sposób” nawet mi przez myśl nie przeszło, że katalizator zmian może przyjść z tak nieoczekiwanej strony – od producenta, który jeszcze kilka lat temu deklarował się jako spec od prostych syntetyków. I tak szybko – choć, paradoksalnie, mamy na to zupełnie najwyższą porę. Stawianie znaku równości między polskim podziemiem a nudą i schematyzmem weszło mi jednak w krew już tak mocno, że gdyby mnie ktoś zapytał, kiedy na scenie pojawi się producent wyraźnie ubóstwiający muzykę jako całość bardziej niż rap, a co ważniejsze publika to chwyci – bo Ike'a nie chwyciła na przykład – po dłuższym wahaniu odpowiedziałbym, że może jakoś za trzy lata możemy na to liczyć. I nawet jeśli „Goodlife” nie wywoła sensacji, nawet jeśli naśladowcy charakterystycznego stylu Szopsa nie zaczną wyrastać jak smutni raperzy po Bonsonie i nawet jeśli preordery będą zalegać dwa lata po premierze zamiast rozejść się zanim zdążysz o nich poinformować ziomka, to warto sprawdzić, jak można ciekawie łączyć rap z muzyką.

Tagi:
dodano: 2013-04-26 21:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 21)

Szops - "Cień Chwały" ft. Laikike1 - Official Video

Już niebawem światło dzienne ujrzy nowy materiał Szopsa zatytułowany "Goodlife". Singlem promującym to wydawnictwo jest numer z gościnnym udziałem LaikIke1'a - "Cień Chwały". Kawałek o bardzo dużej w stosunku do standardu zawartości treści (chociażby ze względu na długość zwrotek), jak zwykle kontrowersyjnie, ale jak zwykle po swojemu. Jak siedzi?

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-01-22 12:30 przez: Maciej Sulima (komentarze: 6)

"Elade Street Culture Promotion przedstawia kolejny singiel promujący producencki album Szopsa "Goodlife", pt "Moja Walka", zgościnnym udziałem Bonsona. Obecnie trwają także prace nad wideoklipem do ostatniego singla z tego wydawnictwa. Ukaże się onrównolegle z premierą krążka, która zaplanowana jest na miesiąc marzec bieżącego roku."

video
dodano: 2012-12-18 16:22 przez: Mateusz Natali (komentarze: 21)

Szops - "Koniec Naszego Świata" ft. Bisz (B.O.K) OFFICIAL VIDEO

Otrzymujemy czwarty singiel promujący producencki album Szopsa "Goodlife", pt "Koniec Naszego Świata" z udziałem Bisza (B.O.K). Zdjęcia do klipu zostały nakręcone w Karpaczu i Wrocławiu przez ekipę Royal Image. Poniżej możecie znaleźć pełną tracklistę albumu wraz z listą wszystkich gości a także dotychczasowe single. Premiera płyty zaplanowana jest na pierwszy kwartał 2013.

Tagi: