Laikike1: "Żabson, Multi, Bedoes i Schafter to nie raperzy"

kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-12-30 16:08 przez: Kontakt (komentarze: 13)

W ubiegłym roku dobiegła końca kontrowersyjna seria "Level-upów", w których rokrocznie Laikike1 podsumowywał dany rok na polskiej scenie, nie szczędząc zaczepek w stronę różnych raperów. W tym roku inauguruje nową serię i tak jak cały numer wydaje się bardziej stonowany, tak i tu padają ksywki.

"Żabson to nie raper, Multi to nie raper, Bedoes to nie raper
Więc ja nie mam nic do nich
Schafter to nie raper, w ogóle żaden z tych gnoi
Na naszej mapie nie ma takich miejsc jak oni" - słyszymy w numerze "Ikon" nagranym na bicie Szopsa.

Przypomnijmy, że po "Level upach" Laik i Bober wdali się w publiczne kłótnie wokół serii, nie wiemy czy oznacza to definitywny koniec ich współpracy, a kolejne "Ikony" będzie produkował właśnie Szops.

LAIK: IKON #1

Tagi: 

reklama
Ron Dello
I ma rację
Bob Harley
No i fajnie
polski rap gówno
wyjaśnił śmieci, jak zawsze
Bebs
Laik to PRZEkonkretny kozak, choć nie zawsze się z nim zgadzam, to szanuję w chuj i tym razem mogę podpisać się pod jego słowami rękami i nogami. Brawo, w końcu ktoś to głośno powiedział :)
Rap Geniusz
Druga dekada dla gry, więc kolej moja Porozpierdalać w pył, ten joint to Daytona Coś nauczyło mnie żyć, jak krew ciekła z wolna I kiedy odszedł wstyd, strzepnąłem pył z kolan I byłbym zapomniał, ale ból zbyt zachwycał I nie życzyłbym tych doznań, jakbyś znów miał zapytać Trial by fire, Naje zmieniłem na DMs Na bliznach zrobię dziary, bo nie lubię na nie spojrzeń A wspomnień nie spalę; zasłużyły Na kilka kropel wiary w to, że chcą mnie ostrzec Laik Ikon, nowy start, victory lap Jadę z mantrą AF, victory squad Jak Dido i Em moje miasto trochę dziwnie Od lat kosi fejm jednym kryształowym singlem Czuję wszystkie blaty, kontuary i dziuple Składam kciuki na stygmaty i wysyłam tam sutrę
Haubica
No to jak nie raper to kto? Górnik z kopalni czy strażak?
polski rap gówno
disco polo
Bebs
"Górą ty!" :P
twój stary w grobie
Jak dziad nie umie przyjąć nowego pokolenia może spierdalac na budowę każdy ma swój styl a oni robią takie zasięgi że on pewnie by się zesral :)
Anonim
Co im z tych zasięgów jak po miesiącu i tak nikt już o nich nie pamięta
BOR to leszcze
Jedyne co te młode clowny robią to wstyd. Ktoś dobrze gdzieś tu napisał że w usa trap to największy hardcore a u nas największy przypał. Robią zasięgi bo przejeli target po disco polo i teraz polski fake trap na topie w każdym gimnazjum. W usa to styl życia u nas moda która niedługo się wypierdoli i tyle będzie z naszych wielkich gwiazd. Laik na propsie chociaż czasami pierdoli głupoty że aż wstyd. Np. Ci co ich wymienił to nie raper a tede to raper? On tak uważa i to kpina bo to te samo gówno. Jakbym był zmuszony to chyba wolałbym słuchać bedoesa niż impotenta. Albo ,,Paluch ma rację bor jest dobrą ekipą'' przecież on tym napluł słuchaczom w twarz. To tak jakby powiedział ,,babilon ma rację, cba jest dobrą ekipą''
XD
Zgadzam się z tym
Xddddddd682
XDDDDDD

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>