Barto Katt i Kuba Knap z KPSN'em - mocne premiery z podziemia!

Miniony piątek dał nam mocne ciosy ze szczytu mainstreamu, w tym tygodniu coś dla siebie znajdą fani undergroundu. Nowy album "Yuppie" zaserwował wciąż rozwijający się Barto Katt (wcześniej Barto'cut12), a wspólny projekt dostarczyli Kuba Knap i KPSN.

"To efekt współpracy dwóch najbardziej szczerych i autentycznych raperów pokolenia: Kuby Knapa i KPSNa. Wersy położone na zróżnicowanych bitach WorstCase'a udowadniają jednak, że doświadczeni młodzieńczymi przygodami, są już gotowi na to, by na poważnie wziąć życie w swoje ręce. Wśród gości na płycie znaleźli się Miły ATZ, Prykson Fisk i Ninjah, a wszystkie akcje gramofonowe wyszły spod igły DJ'a HWR'a." - czytamy o drugim z nich.

Za to informacja prasowa o pierwszym mówi nam: "YUPPIE – określenie młodych ludzi, dążących do celu po trupach, niczym Patrick Bateman. To również nazwa piątego, długogrającego albumu młodego artysty Barto Katt, która ma symbolizować wszechstronność i brak strachu przed konsekwencjami związanymi z pogonią za lepszej jakości życiem."

Odsłuch obu albumów poniżej. Przypomnimy też, że informacje o premierach możecie śledzić na bieżąco w naszym dziale Premier Płytowych.

KUBA KNAP x KPSN x WORSTCASE x DJ HWR - JESTEM U SIEBIE (CAŁA PŁYTA)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>