Bałagane

Bałagane

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-04-03 16:34 przez: Kontakt (komentarze: 4)

Wielokrotnie Bałagane sygnalizował, że nie ma szans na dalsze nagrywki z Belmondo, w sposób bezpośredni lub sugestywny. Tym razem postanowił krótko i konkretnie wyjaśnić powody tego, że nie ukaże się również fizyczna wersja "Sos, Ciuchy i Borciuchy".

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-01-16 21:55 przez: Kontakt (komentarze: 2)

Kaz Bałagane odpowiedział na serię pytań od fanów - a wśród nich pytania o poszczególne wersy, ikoniczność "Do następnego", śledzenie (lub nie) polskiej sceny czy stosunki z Malikiem Montaną, KaeNem czy Białasem.

wydarzenie
dodano: 2019-06-15 22:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Wczoraj miało miejsce święto dla fanów Kaza Bałagane - raper niedawno wrócił na wolność i od razu rzucił się w wir muzycznych działań, na czele z wyczekiwanym od kilku lat koncertem w Stolicy. Wcześniej Bedogie od czasu swojego legalnego debiutu ani razu nie wystąpił oficjalnie w Warszawie, głód fanów był więc spory, co doskonale było widać w Iskrze.

kategorie:
dodano: 2018-12-06 18:47 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Wiele muzycznych redakcji wraz z końcem listopada rozpoczyna podsumowania mijających 12 miesięcy - a przecież to absurd, bo grudzień owocuje zawsze w prawdziwą lawinę premier, a materiały bijące się o tytuł najlepszych w danym roku często otrzymywaliśmy na ostatniej prostej... W tym roku znów jest gorąco a grudzień zapowiada się na prawdziwy wyścig zbrojeń - postanowiliśmy przyjrzeć się najciekawszych krążkom, które otrzymamy zanim wystrzelą sylwestrowe korki od szampana... Kolejność wg daty wydania.

***

dodano: 2018-12-03 20:36 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kolejna fala teledyskowych premier. Otsochodzi łączy siły z Rosalie, Bałagane ze Szpakiem, Diox z Malikiem - do tego nowe klipy prezentują Kamil Pivot, Cira, KPSN czy Spinache. W skrócie - jest co oglądać!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-11-29 15:05 przez: Kontakt (komentarze: 13)

W wakacje głośno było o wersach, które w stronę Sentino wymierzył Bałagane na płycie DJ-a Decksa. Teraz w trakcie transmisji instagram-live Sentino ostro wypowiedział się o Kazie, a ten błyskawicznie odpowiedział grożąc udostępnieniem kompromitującego filmu...

kategorie:
dodano: 2018-11-07 18:45 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kolejny album Kaza Bałagane to jeszcze większa dawka zaszyfrowanych treści, neologizmów i ukrytych znaczeń. Warszawski raper jeszcze na żadnej płycie nie był aż tak niedosłowny.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-03-30 19:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Kaz Bałagane podobnie jak wspominany przez niego nieraz Philthy Rich nie zwalnia tempa i nie osiada na studyjnych laurach - regularnie zalewa nas nową muzyką, a wg zapowiedzi w tym roku nie będzie inaczej...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-31 15:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Laikike1 tradycyjnie zaczepił sporo osób w kolejnej części "Level Upu". Tradycyjnie też różne są reakcje poszczególnych raperów. Wczoraj pisaliśmy Wam o poście Deysa, dziś wiemy też jak do całej sytuacji odnieśli się kolejni zahaczeni raperzy.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2016-09-18 20:29 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Po niedawnym legalnym debiucie w barwach Step Records Kaz Bałagane nie zwalnia tempa i serwuje nam kolejny album - tym razem darmowy.

video
dodano: 2016-05-06 14:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Smolasty opublikował kolejny teledysk promujący mixtape "Mr. Hennessy". Tym razem jest to imprezowy banger "Afterparty" nagrany razem z Bałagane.

dodano: 2016-01-28 14:08 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Po bardzo udanym "Locie022" reprezentant Stolicy, Bałagane wznosi się jeszcze wyżej - niebawem ukaże się jego najnowsze LP "Źródło", które światło dzienne ujrzy nakładem Step Records!

Kaz Bałagane to przede wszystkim nowoczesny rap, mocno inspirowany francuską sceną trapową. Autor, obeznany z mroczną stroną życia w stolicy, snuje historie o wielkomiejskim życiu i lokalnym półświatku.

dodano: 2015-12-10 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

MXF to duet Maro Music i DJ'a Frodo szykujący nam wykręcone trapowe brzmienie, w jego agresywnym, holenderskim odcieniu. W nowym singlu usłyszymy za to trzech charakternych raperów, którzy stworzą naprawdę ciekawą mieszankę. Popek Monster, Małolat oraz Bałagane, który ze swoją EP-ką "Lot 022" okazał się jednym z największych odkryć tego roku. Do numeru powstaje także klip a na razie mamy mały snippet ze studia...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-01-24 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 31)


Bałagane to projekt warszawskiego rapera Kaza, mający być polską odpowiedzią na twórczość takich osób jak Too $hort, Three 6 Mafia czy Wiz Khalifa. Czyli przewózkowo, hedonistycznie i bangerowo. Sprawdźcie jak wypada pierwszy singiel promujący drugą płytę Bałagane, która ukaże się w Walentynki. Gościnnie Karwan, Pjentak i (zjadający numer stylówą) 2Sty.