MXF

MXF

video
kategorie: R&B, Teledyski, Video, Patronaty
dodano: 2016-04-18 15:04 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

MXF, przy współpracy z UrbanRecTV, prezentują teledysk do numeru "Znowu Nie Ma Jej". W utworze gościnnie pojawił się Smolasty, a obraz jest dziełem ekipy Distort Media.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2016-03-23 15:20 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Duet producencko-didżejski MXF prezentuje oficjalny remix utworu Pezeta "Lubię" z płyty "Muzyka Rozrywkowa". Premierową zwrotkę dograł Bezczel.

Tagi:
kategorie: Audio, Elektronika, News
dodano: 2016-03-09 18:46 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

MXF czyli DJ Frodo i Maro Music od dłuższego czasu intensywnie promują holenderski trap wśród polskich słuchaczy - jak widać wieść dotarła też do źródła, bo dziś za pośrednictem Nouveau Riche ukazał się oficjalny remix numeru "Surviving" nagranego przez Rät N FrikK oraz Boaza Van De Beatza, za który odpowiada właśnie polski duet. Sprawdzicie go poniżej.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-02-08 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

UrbanRec prezentuje teledysk MXF z gościnnym udziałem Popka, Małolata i Kaz Bałagane do utworu "Mikstejp". Obraz jest dziełem ekipy Distort Media. MXF to producencko-didżejski duet stworzony przez Maro Music i DJ-a Frodo.

dodano: 2015-12-10 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

MXF to duet Maro Music i DJ'a Frodo szykujący nam wykręcone trapowe brzmienie, w jego agresywnym, holenderskim odcieniu. W nowym singlu usłyszymy za to trzech charakternych raperów, którzy stworzą naprawdę ciekawą mieszankę. Popek Monster, Małolat oraz Bałagane, który ze swoją EP-ką "Lot 022" okazał się jednym z największych odkryć tego roku. Do numeru powstaje także klip a na razie mamy mały snippet ze studia...

video
kategorie: Elektronika, Teledyski, Video
dodano: 2015-06-30 00:59 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

UrbanRec prezentuje teledysk MXF z gościnnym udziałem Sztossa do utworu "Jointy i Sex". MXF to producencko-didżejski duet stworzony przez Maro Music i DJ-a Frodo. "Jointy i seX" zdążyły już zyskać rekomendację Pezeta - Kozacki, imprezowy kawałek, świetny wokal Sztossa, koniecznie musicie to sprawdzić! komplementuje czołowy polski raper.

Tagi:
video
dodano: 2015-05-08 18:58 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

MXF - Champion Style feat. Falcon1, DJ Eprom

Prezentujemy pierwszy klip duetu MXF czyli Dj Frodo i Maro Music do numeru "Champion Style". Gościnnie na gramofonach FALCON1 i Dj Eprom.

Tagi: