Kaz Bałagane dissuje Sentino na płycie DJ Decksa!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-06-04 13:30 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 11)

Minęło parę dni od premiery mixtape'u DJ Decksa (który wg ogłoszeń zbliża się do Złotej Płyty), a już odbija się on szerokim echem. W numerze, zatytułowanym "Jakoś idzie", Kaz Bałagane dissuje Sentino, zarzucając mu obłudę oraz wylicza jego niepoprawne zachowania. W kawałku możemy usłyszeć także Szpaka i Shelleriniego. 

"Kurwa nie pytaj kiedy nagram z balasami bangera / Psia końcówo, jak możesz słuchać rapu frajera? / W twoim urojonym świecie ziomek / To ty z brudasami możesz napierdalać Warhammera" - rozpoczyna swoją zwrotkę Bałagane, zaczepiając Sentino i jego słuchaczy. Raper przypomniał sytuacje, kiedy Sentino wymyślał różne opowieści, mając rozliczyć się z Wujkiem Ali a pieniądze na wydanie płyty zbierał na Kickstarterze. 

Jednak Bałagane nadal nie odpuszcza i dodaje: "Pies nawet nie chce dowodu / Bo się na liścia byś rozjebał".  To nawiązanie do kawałka Sentino "Zapytaj o mnie" i powstałych konfliktów z Bałaganem czy Malikiem Montaną. Bałagane w zwrotce nawija także o rozprawie sądowej Sentino ze Step Records: "I co mi kurwa powiesz, że się zobaczymy w sądzie?".

PS. Zdjęcie archiwalne, z 2016 roku

reklama
Anonim
kaz to jebany noskill i słuchają go tylko jebane cioty taka prawda.
JPR
Wypierdalaj posłuchać tej pizdy young igy. Kaz bynajmniej Real talk
Anonim
Jaki real talk jak to frajer jak oni wszyscy, taki sam banan jak malik, hooligan za hajs ojca lekarza. Decks też dobry mówi że nie zaprosił by na album malika sentino i diho bo nieprawdziwe raperki a jednak kaza zaprosił jak to ten sam chuy, on się z tymi malikami chyba tam trzymał nawet, nie wiem bo nie obserwuję takich wacków. Decks imimo że już od dawna nie słucham to szacunek za to co robił ale chuyowo robi na starość, parady wacków na dj decks mixtape.
REAL1
KURWA KASZTANIE JEBANY KAZEK GONIL TYLE TOWARU CO TWOJA STARA PROSZKU DO PRANIA NIE WSYPALA W ZYCIU, KAZDY KTO MIAL Z NIM DO CZYNIENIA ZANIM BYL SLAWNY TEN WIE A CI KTORZY MYSLA ZE TO BANAN TO CHUJ IM W DUPE. ALE RESZTA JAK MALIKI SENTINA I DIHA TO BANANOWE CIPY WIADOMO NIE WIEM DLACZEGO KAZEK SIE Z NIMI BUJA.
beka
jeszcze na policje go zgloś dzbanie jak juz tak spiewasz
REAL1
JAK TWOJA STARA CZYTA POPKILLER TO TO ZROBI ZA MNIE CIPO
Aurelio Fromaggio
weź ty se zaszyj poślady bo leci na podłogę
Byk
Przynajmniej*1
polski rap gówno
łak dissuje łaka, chuj mje obchodzą te pedalskie zaczepki niespełnionych kochanków
TERMINATOR 3000 BRUTTO
Grunt, że na zdjęciu wyglądają jak "Turyści z Jeruzalem"
haha
ale teraz Laika dupa boli... ;)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>