Peja i Dj Decks wydają wspólnie reedycje swoich płyt!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-07 16:00 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 3)

Peja i Dj Decks przy współpracy z dystrybutorem "My Music" przenoszą swoje katalogii albumów z Fonografiki. Od roku artyści są w konflikcie z byłym wydawcą i przy wsparciu wspmnianego wcześniej dystrybutora postanowili pójść na swoje i wznowić katalog wydawnictw pod szyldami RPS i La Bomba.

Jak wszyscy wiemy, raper i producent, obecnie nie współpracują ze sobą, jednakże w sprawie praw do swojej twórczości, umieli być ponad tym i w tej chwili obaj podpisali preordery dwóch wznawianych krążków. W niedługim czasie na rynek trafi ponownie kultowa już "Reedukacja", która sprzedała się w 50 tys. egzemplarzy oraz album "Fturując" z gościnnym występami u innych artystów. Peja w oświadczeniu podkreśla, że te działania mają na celu pełną kontrolę nad prawami do własnej twórczości oraz apeluje, aby nie kupować krążków, które nadal sprzedaje Fonografika, ponieważ robi to bez zgody twórców.

Czy ponowne połączenie w walce z Fonografiką, zbliży artystów ze sobą i doczekamy się nowego krążka kultowego składu "Slums Attack"? Czas pokaże. Fani nadal nie wiedzą czemu Peja i Dj Decks przestali działać wspólnie i wielu z nich na pewno czeka na nowy projekt od obu Panów.

Tagi: 

Hajshajshajs
Dobre pieniądze zbliżą najgorszych wrogów nawet hipokrytę rysia ;]
nic za friko
Dokładnie tak jak piszesz. Nic za friko. Przesada.
ekwador 2001
W koncu o swoje tak to tylko gupi albo slepy nie stana by razem. Napszyklad szef nie wyplaca ci wyplaty i kolesiowi z ktorym nie gadasz i co nie zagadal bys z nim zeby zjednoczyc sily i razem go scisnac?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>