Kamil Bednarek

Kamil Bednarek

video
dodano: 2022-05-02 17:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Poznali się nagrywając Cypher na gali Popkillery 2019. Złapali na tyle dobry kontakt, że nagrali wspólny numer... a potem wspólny album. Do jednego z singli zaprosili też Kamila Bednarka, z którym stworzyli emocjonalny singiel w poruszający sposób komentujący wydarzenia w Ukrainie i wspierający naszych sąsiadów. "Nadzieja" od Nullizmatyka i Filipka wybrzmiała też na gali.

dodano: 2022-04-28 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"To było napisane emocjami i to słychać" - mówi Nullo o wspólnym utworze z Filipkiem i Kamilem Bednarkiem, który wykonali razem na gali Popkillery 2022. "Nadzieja" pochodzi z płyty Nullizmatyk x Filipek "Antyviral", która ukaże się w maju, a cała trójka opowiedziała nam o tym, jak doszło do tej współpracy.

dodano: 2022-03-28 08:00 przez: Kontakt (komentarze: 2)

"Nadzieja" jest bezkompromisowym, przepełnionym uczuciami komentarzem trzech artystów, do aktualnej sytuacji na Ukrainie. Nullizmatyk, Filipek oraz Kamil Bednarek połączyli wokalne siły, aby wspólnym numerem nieść miłość, świadomość i nadzieję na lepsze jutro, o którą tak ciężko, szczególnie w obliczu wojny, która jest tuż za rogiem.

dodano: 2016-01-28 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Dlaczego: Na ostatniej płycie grupy Trzeci Wymiar "Odmienny stan świadomości" gościnnie udzielił się tylko jeden artysta - Kamil Bednarek. Właśnie do tego utworu powstał teledysk, którego premierę Wam prezentujemy. Dodamy, że piąty oficjalny krążek Trzeciego Wymiaru pokrył się złotem w pierwszym miesiącu sprzedaży.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-05-01 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 4)

Premiera piątego albumu Trzeciego Wymiaru „OSŚ” już 8 maja, w związku z tym raperzy informują, że jedynym gościem na wokalu jest Kamil Bednarek. Już we wtorek 5 maja o godz. 13.00 odbędzie się premiera ostatniego klipu promującego album przed jego premierą, a tymczasem sprawdźcie promomix płyty.

kategorie: Audio, R&B
dodano: 2014-09-02 13:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 9)

Zapraszamy do odsłuchu singla z albumu Donatana i Cleo, który będzie nosił tytuł "HIPER/CHIMERA". W numerze "Ten Czas" gościnny udział wziął Kamil Bednarek. 13 września startuje przedsprzedaż albumu.

kategorie: Imprezy, News, Patronaty
dodano: 2013-04-11 22:00 przez: admin (komentarze: 5)

Pamiętacie, jak pisaliśmy Wam o wrześniowym studenckim obozie, gdzie poza masą aktywności i warsztatów z takimi osobami jak Chonabibe/Al Fatnujah, DJ Abdool czy Ryfa mogliście usłyszeć koncerty Numera Raza, Afromental i Chonabibe? Wówczas reprezentował nas Mateusz Natali, prowadzący warsztaty dziennikarskie, a teraz na nadchodzącą majówkę mega sprawnie i udanie działająca ekipa Student Travel przygotowała kolejny wyjazd - tym razem 10-dniowy do greckiego Kokkino Nero. My znów tam będziemy, tym razem reportersko, i mając w pamięci ostatni wyjazd - szczerze zapraszamy do uczestnictwa i z miłą chęcią obejmujemy całą inicjatywę patronatem!