Cleo

Cleo

video
dodano: 2019-02-12 17:35 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Wolę współpracować z Marylą Rodowicz niż z raperami, bo ma bardzo otwartą głowę i nie wprowadza walk między starym a młodym pokoleniem" - mówi bez ogródek Donatan przed naszą kamerą. Po kilkuletniej ciszy autor diamentowej "Równonocy" wraca z nowym albumem, produkowanym wspólnie z Robertem Lewandowskim - z tej okazji spotkaliśmy się z Donem, by w przeddzień premiery singla z Guralem, Sitkiem i ReTo dopytać o genezę i kulisy całego projektu, nazwanego przez Donatana "największym i najtrudniejszym w polskiej muzyce"...

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Pop, R&B, Teledyski, Video
dodano: 2015-03-02 18:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Wytwórnia UrbanRec prezentuje street video do utworu "B.I.T." pochodzącego z albumu Donatana i Cleo "Hiper/Chimera". Gościnnie pojawia się w numerze Waldemar Kasta. Jest to ostatni materiał video promujący tą płytę. "Hiper/Chimera" ukazała się 7 listopada 2014 roku i na chwilę obecną ma status "podwójnie platynowej płyty".

kategorie: Audio, R&B
dodano: 2014-09-02 13:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 9)

Zapraszamy do odsłuchu singla z albumu Donatana i Cleo, który będzie nosił tytuł "HIPER/CHIMERA". W numerze "Ten Czas" gościnny udział wziął Kamil Bednarek. 13 września startuje przedsprzedaż albumu.

video
kategorie: Pop, R&B, Teledyski, Video
dodano: 2014-05-14 13:25 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 24)

Prezentujemy teledysk do kolejnego utworu Donatana i Cleo, tym razem zobaczyć i usłyszeć można singiel zatytułowany "Slavica". "Potrafimy być klasyczni i potrafimy być nowocześni. Niezależnie od tego nasze kobiety są nie tylko piękne, ale również silne, mądre i niepowtarzalne. Mówimy o tym w języku angielskim żeby dotarło to do każdego. Chcemy promować nasze wzorce piękna, bo są one dumnym dowodem naszego pochodzenia i wyróżniają nas w Europie i na świecie." - tak o nowym teledysku wypowiada się Donatan.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-04-28 16:45 przez: Mateusz Natali (komentarze: 19)

Wokół niedawnej premiery nowego singla Donatana i Cleo ("Cicha Woda" z udziałem Sitka) narobiło się sporo zamieszania a część osób (m.in. Rozbójnik Alibaba (Robert M)) bezpośrednio lub pośrednio zasugerowało, że część z - przekraczających milion w dobę - odsłon zostało kupionych.

W związku z całą sytuacją Donatan i UrbanRec postanowili opublikować specjalne oświadczenie oraz dać wybranym mediom - w tym Popkillerowi - dostęp do youtube'owych statystyk za okres od 23 do 26 kwietnia, obejmujących 2883839 wyświetleń. Wytwórnia dodaje też: "Udostępnione przez nas dane jednoznacznie wskazują, że ilość wyświetleń klipu jest konsekwencją szeroko zakrojonej strategii promocyjnej oraz wynika z zainteresowania odbiorców twórczością Donatana i Cleo."

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Pop
dodano: 2014-04-23 23:52 przez: Anonim (komentarze: 18)

Dzisiejszego dnia miejsce miały premiery dwóch głośnych singli firmowanych przez dwóch spośród najpopularniejszych obecnie w mainstreamie producentów. Z jednej strony Robert M jako Rozbójnik Alibaba i "Zbyt wiele" nagrane z Krzysztofem Cugowskim, VNM-em oraz Janem Borysewiczem. Z drugiej Donatan i Cleo z gościnnym udziałem Sitka i "Cicha Woda". Wygląda na to, że na linii Robert - Donatan trochę zaiskrzyło, bo pierwszy z nich publicznie zasugerował, że drugi kupił wyświetlenia swojego singla. Sugerujące grafiki opublikował również Tede, który także miał dziś premierę teledysku "CMRT"...

kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap, Pop, Reggae
dodano: 2014-03-28 19:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Docieramy do końca obszernej fotorelacji ze SnowShow Music Fest, które miało miejsce w tym miesiącu w alpejskim kurorcie Les Orres. 2000 uczestników z Polski, fala atrakcji, w tym także muzycznych. W dzisiejszej części trzeciej zobaczycie (lub przypomnicie sobie), co działo się w dniach 18-19 marca, a działo się sporo. Impreza na rynku, koncerty W.E.N.Y., GrubSona, Donatana i Cleo czy Xxanaxxu, który zagrał w specjalnej zimowej scenerii...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Pop, R&B
dodano: 2014-02-16 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 15)

Nowojorska raperka Dynasty, mająca na koncie współpracę z DJ-em Premierem czy Talibem Kweli niedługo dzięki agencji Big Idea wystąpi w pięciu polskich miastach (tutaj dokładne info), a wygląda na to, że już niebawem jej popularność w Polsce ma szansę znacząco wzrosnąć...

Tagi:
kategorie: News, Pop, R&B, Teledyski, Video
dodano: 2013-11-04 17:43 przez: Mateusz Natali (komentarze: 11)

Po zakończeniu akcji pod szyldem "Równonoc" Donatan wziął się za projekt z Cleo, jednak pierwszy singiel osadzony jest w podobnej słowiańskiej tematyce. Dlaczego? O to co o utworze i klipie “My Słowianie” mówi Donatan: “Wszystko co chce powiedzieć o tym kawałku przekazane jest w pierwszych 15 sekundach. Choć z Cleo robimy płytę w innym klimacie postanowiłem połączyć Jej mocny wokal z tym co kocham najbardziej, czyli naszym folkowym brzmieniem. Numer nagraliśmy dla żartu, na rozgrzewkę w studio, a on okazał się być zbyt dobry żeby leżeć w szufladzie. Nie jest to nawiązanie do ‚Równonocy’ ani kontynuacja czy inspiracja. To parodia kawałka "Nie lubimy robić" oczywiście jest tu tez głębia... ale czymże jest głębia w obliczu przaśnych słowianek.”

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, R&B, Video
dodano: 2013-06-11 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 12)

Słowiańska uroda i czarny głos rodem z gospelowego chóru. Cleo to wokalistka, z którą Donatan pracuje obecnie nad nowym projektem w klimacie Hip-Hop/R&B. Zupełnie inny niż Równonoc, ale równie niepowtarzalny materiał jest już w początkowej fazie produkcji. Zapraszamy do obejrzenia materiału ze studia, w którym Cleo na rozgrzewkę śpiewa swój ulubiony gospelowy numer. Video w rozwinięciu.

Tagi: